Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Ta nejlepší dobrodružství čekají na stránkách knih z Knihozemě

Ta nejlepší dobrodružství čekají na stránkách knih z Knihozemě

Knihozem i na podzim doporučuje to nejlepší čtení pro děti ;)

V říši dětských příběhů, Knihozemi, se nám i v září urodila řádka krásných knih, které nadchnou malé i větší čtenáře. Knih, které zaujmou svým kvalitním zpracováním, literárním i výtvarným.
Knih, které by neměly chybět v dětských knihovničkách a...

Jaké jsou tipy na skvělé podzimní čtení z Knihozemě?

Vydejte se na vzrušující plavbu po životodárných řekách, mořích a oceánech naší planety... Voda je od nepaměti tajemným živlem. V podobě životodárných řek utváří krajinu a dává vzniknout civilizacím. Lidé ji nezbytně potřebují. Díky tokům řek si mnohdy zkrátili své cesty, objevili jejich sílu k pohonu strojů a výrobě energie. Graficky poutavá kniha Řeky ilustrátora Petera Goese provede čtenáře vodstvem všech světadílů, poskytne mu stěžejní faktografické údaje a poodhalí historii i dobrodružné příběhy světových řek, moří a oceánů.

Vydejte se do dechberoucího muza pravěkých dinosaurů, které má otevřeno 365 dní v roce! Vítejte v Dinosauriu, které je domovem neobyčejné sbírky druhohorních příšer, od miniaturního troodona až po obrovitánského brachiosaura. Jak se dinosauři vyvíjeli? A proč měli někteří z nich pera a jiní zase šupiny? Račte vstoupit a prozkoumejte svět dinosaurů v celé kráse.

Dvojčata Claudie a Karel chodí do 4.B a protože se jejich rodiče rozvedli, tráví jeden týden u maminky a druhý zase ve vesnickém domku s tatínkem a babičkou. Po jedné sourozenecké hádce se ale Claudie zraní a skončí v nemocnici. Vyděšená maminka se proto rozhodne, že děti už k tatínkovi nepustí. Kája i Claudie jsou smutní a nevědí, co dělat. Rozhodnou se proto utéct z domova. A cestou je čeká dobrodružství, na jaké nikdy nezapomenou. První díl nové série Třídnice 4.B seznamuje děti zábavnou a chytrou formou s nejrůznějšími životními situacemi, do kterých se mohou dostat ony nebo jejich kamarádi. 

 

 


Knihozem doporučuje:

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.