EN

Popletené barvy

Štěpánka Sekaninová


Čarujte společně s malou čarodějkou a navraťte pohádkovým bytostem jejich správné barvy!
Každá začínající čarodějka občas nějaké to kouzlo pěkně poplete. Uznejte samy, děti, už jste někdy viděly modrou Karkulku, zelená prasátka nebo šedivou Zlatovlásku? Čarujte společně s malou čarodějkou a navraťte pohádkovým bytostem jejich správné barvy!

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 14
EAN 9788000062426
Datum vydání 02.05.2022
Věk od 3
Formát 210x210 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,652
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

„Hmmm… Já bych si tak dala dort!“ zasnila se jednou jedna malá čarodějka. „Abrakadabra…!“ A bylo to. Ajéje. Tohle nejspíš nebylo to správné zaklínadlo. Všechny pohádkové bytosti od Karkulky až po zubatou saň mají teď úplně jinou barvu, než jakou mají správně mít. Uznejte samy, děti, viděly jste už někdy modrou Karkulku? Tři zelená prasátka najednou vypadají, jako by snědla k snídani salát a smutná Zlatovláska si může oči vyplakat nad svými stříbřitě šedivými vlasy. Pomůžete čarodějce nevydařené kouzlo napravit?

(VARIANTA 2: I malé čarodějnice se musí učit kouzlení tak, jako se vy děti učíte číst, psát nebo počítat. Kdyby totiž svá kouzla neuměly pořádně, mohly by vyvést pěknou šlamastyku. Tak jako hrdinka knížky, kterou právě držíte v ruce. Té se podařilo přebarvit celý pohádkový svět. Z Červené karkulky byla rázem Karkulka modrá, krásná Zlatovláska se stala Šedovláskou a vlk? Ten pro změnu vystřídal těch barev hned několik. Co teď? Malá čarodějnice si neví rady. Rychle jí děti pojďte na pomoc, otevřete knížku a čarujte spolu s ní. Pomocí kouzel červených, žlutých, zelených, modrých i šedých a také pomocí kouzleného táhla vraťte pohádkám jejich správné barvy.)

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Štěpánka Sekaninová

Štěpánka Sekaninová

Štěpánka Sekaninová vyrostla a své dětství strávila v kolínských rovinách Polabské nížiny. Ze srdce Čech ji osud zavál do srdce Moravy. Na FF MU vystudovala Český jazyk a historii. Ještě během studií začala pracovat v ČT Brno, kde jako redaktorka zpravodajství procestovala a poznala každý kout Jihomoravského regionu. Ze zpravodajství později přešla na dramaturgii zábavných a dětských pořadů brněnského studia. Vzhledem k tomu, že Štěpánka miluje knihy a celý svůj život touží psát, nezaváhala ani minutu, když se jí na její další životní cestě naskytla příležitost pracovat jako literární redaktorka v Albatros Media. A tak píše, je obklopena nádhernými knihami a plní si svůj dětský sen…
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM