EN

Sestry na cestě mlhou

Marlyn Spaaijová


Nejlepší komiksový průvodce na cestě dospíváním
Luzný les… tajuplné místo, kde přebývají trolové, kořenoví skřítci a třpytiví alfové. Sestry Kyra, Margot a Jana tu tráví každé léto. Na babiččině farmě opékají maršmelouny, lezou po stromech a hledají kouzelné tvory. Pak se ale Margot začne chovat podivně a Kyra s Janou dostanou strach z neznámých sil, které starší sestru vábí do hloubi lesa. Co se to s ní děje? Vydejte se spolu se sestřičkami na záchrannou cestu mlhou v okouzlujícím komiksu o dospívání a o tom, jak přijmout změny, jež s ním souvisí.

Detailní informace

Ilustrátor Marlyn Spaaijová
Jazyk čeština
Původní název Sisters of the Mist
Původní jazyk angličtina
Překladatel Lukáš Novák
Počet stran 136
EAN 9788000069876
Datum vydání 27.02.2023
Věk od 8
Formát 160x225 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,456
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Luzný les… tajuplné místo, kde přebývají trolové, mrňaví kořenoví skřítci a světélkující alfové. Mezi stromy obrostlými mechem se válí mlha.

Sestry Kyra, Margot a Jana se těší na prázdniny u babičky, na opékání maršmelounů, lezení po stromech a výpravy za magickými tvory. Pak se ale Margot začne chovat podivně a Kyra s Janou dostanou strach z neznámých kouzel, která starší sestru vábí do hloubi lesa. Co se to s ní děje? Odvážná a rázná Kyra se s Janičkou a jejími přáteli z řad kouzelných bytostí vydá sestře na pomoc. Ať už se v mlze skrývá cokoli, je potřeba ji před tím ochránit.

Okouzlující komiks o dospívání a o tom, jak přijmout změny, které s ním souvisí.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM