EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Ilustrovaný atlas legračních faktů o mláďatech

Maja Säfströmová


Neuvěřitelná fakta o mláďatech ve druhé sbírce nevšedních atlasů od švédské autorky
Věděli jste, že malé žirafy při narození padají z dvoumetrové výšky? (Auvajs!) Že malé koaly se zpočátku živí matčiným trusem? Že se mořští koníci nerodí mamince, ale svému tatínkovi? Nebo že veverčata mají mléčné zoubky stejně jako děti? Připravte se na koncentrovanou dávku překvapivých informací podaných s vtipem a lehkostí.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Fantastiska fakta om djurungar
Původní jazyk švédština
Překladatel Kateřina Hajžmanová
Počet stran 112
EAN 9788000058399
Datum vydání 27.04.2020
Věk od 5
Formát 150x190 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,353
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Po velkém úspěchu Ilustrovaného atlasu neuvěřitelných faktů o zvířatech přichází jeho autorka Maja Säfström s pokračováním - tentokrát zaměřeným na to nejroztomilejší ze zvířecí říše. Na mláďátka! Věděli jste, že malé žirafy při narození padají z dvoumetrové výšky? (Auvajs!) Že maličké koaly se zpočátku musí živit matčiným trusem, aby si posílily imunitu? Že se mořští koníci nerodí mamince, ale svému tatínkovi? Nebo že veverčata mají mléčné zoubky stejně jako děti? V Ilustrovaném atlasu legračních faktů o mláďatech se na každé stránce dozvíte pecku, s níž vaše děti ve škol(c)e zaperlí!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Ilustrovaný atlas"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Maja Säfströmová

Maja Säfströmová

Výtvarnice a architektka Maja Säfströmová žije ve Stockholmu, kde také provozuje designový obchůdek. Její první kniha, Ilustrovaný atlas neobyčejných faktů o zvířatech, vyšla v roce 2016 a setkala se s velkým ohlasem po celém světě. Zaslouženě také získala mnohá ocenění a práva na její vydání byla prodána do téměř dvaceti zemí. Maja od té doby vytvořila další dvě pokračování – jedno zaměřené na pravěké tvory a druhé o zvířecích mláďatech.
Zobrazit profil autora

Recenze

marky-books.blogspot.com - Ilustrovaný atlas roztomilosti na druhou

„Každé zvíře na planetě má nějaké svoje tajemství... nebo aspoň tak to působí v knížkách Maji Säfström, švédské výtvarnice a architektky. Tyhle knížky jsou kombinací zajímavých faktů ze světa zvířat a neskutečné roztomilosti v podobě nádherných ilustrací.“
NAPIŠTE NÁM