Nikdyuš | Albatrosmedia.cz
EN

SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DĚTI A KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

4,8
( 6 )

Kniha plná magie, která potěší fanoušky Harryho Pottera
Morrigan Crowová je prokletá. Narodila se v ten nejnešťastnější den a všichni ji obviňují, že má na svědomí každou místní pohromu. A co je horší, kvůli kletbě je odsouzena zemřít v den svých jedenáctých narozenin. Pak ale potká Jupitera Northa, podivného muže, který ji dostane do tajemného světa Nikdyuš. Aby tu Morrigan mohla zůstat v bezpečí před hrozivou kletbou, musí najít způsob, jak úspěšně absolvovat zkoušky. Objeví nakonec svůj mimořádný talent?

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Nevermoor
Řada Nikdyuš
Počet stran 480
EAN 9788000050584
Datum vydání 24.05.2018
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,598
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Morrigan Crowová je prokletá. Narodila se v ten nejnešťastnější den a všichni ji obviňují, že má na svědomí každou místní pohromu.

A co je horší, kvůli kletbě je odsouzena zemřít v den svých jedenáctých narozenin. Pak ale potká Jupitera Northa, podivného muže, který ji dostane do tajemného světa Nikdyuš.

Aby tu Morrigan mohla zůstat v bezpečí před hrozivou kletbou, musí najít způsob, jak úspěšně absolvovat zkoušky. Objeví nakonec svůj mimořádný talent?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Nikdyuš"

Uživatelské hodnocení

Eva Francová
Příběh prokleté dívky Morrigan. Narodila se v nejnešťastnější den a všichni ji obviňují, že má na svědomí každou pohromu. Navíc musí zemřít v den svých jedenáctých narozenin. Potká však záhadného Jupitera Northa, který ji vezme do tajemného světa Nikdyuš, kde musí Morrigan složit zkoušky, aby mohla zůstat v bezpečí. Tuhle knížku jsem si půjčila z knihovničky mého syna a jsem za to ráda. Je sice určená pro děti od 9 let, ale i dospělí si ji nadmíru užijí. V první kapitole se mi kniha nepozdávala, byla hodně temná, drsná, ale jakmile přišel na scénu Jupiter, vše dospalo spád a v zemi Nikdyuš bylo nádherně. Kniha je napínavá i milá, jen tak ji neodložíte a budete si užívat každou chvilku s Morrigan a jejími přáteli. Krásné popisné pasáže nejsou nudné, naopak se díky nim ponoříte hlouběji do kouzelného světa. Všechny postavy si okamžitě zamilujete – mojí oblíbenkyní se stala kočka Fen :-) Určitě brzy pořídím i druhý díl Divomor a opět nezůstane jen u Lukáška v knihovničce.
Lucie Vondrušková
Od týhle knihy neodtrhnete oči, fakt:) Nevím sice, co to má společného s Harry Potterem, ale bylo to fakt boží.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze médií

iliteratura.cz - Jak si vybojovat místo v (novém) světě

„…Pokud máte chuť podívat se do okouzlujícího hotelu, kde potkáte mluvící maxikočku, upířího trpaslíka nebo pokoj plný ožívajících stínů, můžete se tam vydat společně s knihou Nikdyuš…“
NAPIŠTE NÁM