EN

Aktuality

Ideální čtení nejen na léto

Jak tráví volné chvíle lufťáci? Kam se obvykle vydávají, kde nocují a jaké veselé příhody zažívají na cestách? To vše vám prozradí oblíbená česká spisovatelka a herečka, Ivanka Devátá.
Celá aktualitaSlunečný srpen přeje čtení!

Letní horka jsou pro všechny milovníky knih požehnaným časem – nedá se totiž dělat téměř nic jiného, než odpočívat u vody či na zahradě a číst si... Jestli už vám dochází inspirace, jaké čtivo si vybrat, pak pro vás máme několik zaručených tipů.
Celá aktualita
O velké cestě malé motorkářky po Jižní Americe

10 měsíců, 8 zemí, 11 237 kilometrů, 5 píchnutí, 2 návštěvy nemocnice, 1 pád, 1 přepadení, 1 porucha, 1 opravený zub a nekonečno zážitků… Když se metr a půl vysoká Dominika Gawliczková s ještě menší motorkou vydala sama napříč Jižní Amerikou, setkala se s padouchy, sněhem i rozzuřenými psy. Zažila poruchu motorky i pobyt v nemocnici, ale pořád pokračovala, až to všechno po desíti měsících dobře dopadlo.
Celá aktualitaBudete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.