Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

Aktuality


Knihkupectví plné dárků

GARANCE EXPEDICE DO VÁNOC! Pro všechny objednávky přijaté do pondělí 17. 12. 2018 garantujeme expedici z našeho skladu a předání zásilky přepravci nejpozději v úterý 18. 12. 2018.
Celá aktualita

Zábavné čtení nejen pro děti devadesátých let!

Barevné šusťákovky od Vietnamců, řádění na prolejzačkách, sbírka figurek z Kinder vajíček, písmenková polívka, návštěvy videopůjčoven, písničky nahrané na kazetách, tamagoči, Tetris, Backstreet Boys a Beverly Hills 90210 – jestli to s vámi něco dělá, pak trpíte devadesátkovou nostalgií a máme pro vás skvělý lék!
Celá aktualita


Bestseller o lásce, znovuzrození a cestě za sny…

Píseň Zůstaň tu se mnou od kapely Kryštof má na youtube.com již přes 30 milionů zhlédnutí. A příběh, který Richarda Krajča inspiroval k napsání této oblíbené písničky slaví úspěchy také. Román Karin Krajčo Babinské Za sny se stal během dvou týdnů od vydání bestsellerem. Nyní netrpělivě čekáme na jeho dotisk 😊 Ten se na našem skladu a tedy i u nás na e-shopu objeví 10. prosince. A garantujeme dodání do vánoc!
Celá aktualita


Pozvánka na autogramiádu Radky Třeštíkové

Srdečně vás zveme na autogramiádu Radky Třeštíkové a besedu při příležitosti vydání jejího nejnovějšího románu VESELÍ. Přijďte si nechat podepsat své oblíbené knihy a setkat se s nejprodávanější českou spisovatelskou současnosti.
Celá aktualita
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.