Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN

Aktuality


Co číst s dětmi a dětem na podzim?

Teploty klesají, dny se krátí… A to je skvělá příležitost sáhnout po knize. A vybrat nějakou i pro vaše děti 😊 To nejkrásnější dětské čtení doporučuje Knihozem, průvodce světem knih pro děti.
Celá aktualita

Každá kniha pomáhá

Čtenáři knih nyní mohou podpořit vzdělávání dětí ohrožených chudobou. Akci Každá kniha pomáhá organizují Nadace Naše dítě a Nadace Albatros.
Celá aktualita

Nepostradatelná kniha pro všechny fanoušky Tomáše Kluse

Na pulty knihkupectví právě míří nový zpěvník jednoho z předních českých písničkářů, držitele Českého slavíka a několikanásobného držitele cen Anděl či Žebřík, Tomáše Kluse. Vizuálně krásně zpracované vydání potěší nejen fanoušky a muzikanty.
Celá aktualita


Seznamte se s knihami nakladatelství DOMINO

Knihy z Domina v srpnu s 20% slevou Pod vlajkou Albatros Media a.s. zakotvila další nakladatelská značka. Ostravské DOMINO je specialistou na thrillery a detektivky. A taky na knihy, které stojí za to číst. Vybrat si z široké nabídky výborného čtení vám pomůže tým redakce Domina. V srpnu si knihy z Domina navíc můžete pořídit výhodně se slevou 20 %.
Celá aktualita

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.