Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Prázdninové čtení pro děti doporučuje Knihozem

Prázdninové čtení pro děti doporučuje Knihozem

Prázdniny jsou jako dělané pro to, aby se děti mohly vydat za těmi nejlepšími dobrodružstvími. A skvělé je, že za nimi nemusí chodit nijak daleko! Ať už chtějí objevovat širá moře s piráty, proniknout do říše zvířat či skřítků nebo si dát čaj s princeznou, všechno to na ně čeká na stránkách knih! Ty nejkrásnější vybírá a doporučuje Knihozem, průvodce světem knih pro děti.

Jednou z nich je obrázková kniha Petra Horáčka Nenažraná koza. Známý český výtvarník dobyl svou tvorbou srdce dětí po celém světě. Nenažraná koza pobaví děti od 3 let. Společnost jim totiž bude dělat mlsná koza, kterou nebaví přežvykování trávy, a tak se rozhodne vyzkoušet něco nového. Mléko, bramborové slupky, trenýrky…  A léčí se z toho celý týden. Jenže o víkendu už je to zas ta stará nepoučitelná koza. Dokud nenajde opuštěnou holinku...

Nemají vaše děti náhodou pod postelí bubáka? Ano? Žádný strach! To je jen Pan Podpostel!

Obrázková knížka Chrise Riddella pro děti od 3 let Pan Podpostel je jeden velký výlet do světa dětské představivosti. Žije v něm spousta příšerek a se všemi je pořádný kopec zábavy!

Spousta dobrodružství se nejen v létě dá zažít i v přírodě. A že není zrovna počasí na běhání po lesech a loukách? Nevadí! Hravá encyklopedie hmyzu Hmyzí hotel malým čtenářům představí všechny ty malé a křehké tvorečky, které v přírodě snadno přehlédnou. Netradiční knížku o hmyzu pro malé čtenáře ilustroval talentovaný výtvarník a grafik Tomáš Kopecký.

Starší děti (od 9 let) mohou o prázdninách směle naskočit do kouzelného vlaku a přesvědčit se, že nic není nemožné. A to s prvním dílem série Vlak do Zázračných světů. Na cesty kouzelným vlakem řízeným trollí doručovací službou se vydají s jedenáctiletou Suzy. A společně s ní budou muset doručit zásilku nejobávanější čarodějnici, lady Soumračnici. V balíčku se navíc skrývá něco, co rozhodne o osudu Zázračných světů…

 


Knihozem doporučuje:

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.