Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Nejlepší dobrodružství čekají na stránkách knih z Knihozemě!

Nejlepší dobrodružství čekají na stránkách knih z Knihozemě!

Na konci května dorazila do knihkupectví po celé republice historicky první Zásilka z Knihozemě, úspěšná akce, která představila výběr dvanácti krásných dětských knih letošního roku. Zásilkou ale Knihozem zdaleka nekončí, právě naopak!

Orientovat se ve velkém množství dětských knih není vůbec jednoduché a potřebu vybrat pro malé čtenáře ty nejlepší a nejkvalitnější mají nejen rodiče či prarodiče po celý rok. A právě proto bude Knihozem, rádce pro všechny, kdo vnímají přínos dětského čtení, vždy nápomocna. Na webových stránkách a sociálních sítích Knihozemě se na výběr nejzajímavějších knížek pro děti, soutěže i nejrůznější články můžete těšit celoročně. S jistotou, že všechny knížky, které doporučujeme, prošly pečlivým výběrem a splňují vysoké nároky na literární, ale i výtvarné zpracování. S našimi tipy tak nikdy nešlápnete vedle.

 

 


A jaké jsou naše tipy na skvělé prázdninové čtivo?

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.