EN
Nejlepší dobrodružství čekají na stránkách knih z Knihozemě!

Nejlepší dobrodružství čekají na stránkách knih z Knihozemě!

Na konci května dorazila do knihkupectví po celé republice historicky první Zásilka z Knihozemě, úspěšná akce, která představila výběr dvanácti krásných dětských knih letošního roku. Zásilkou ale Knihozem zdaleka nekončí, právě naopak!

Orientovat se ve velkém množství dětských knih není vůbec jednoduché a potřebu vybrat pro malé čtenáře ty nejlepší a nejkvalitnější mají nejen rodiče či prarodiče po celý rok. A právě proto bude Knihozem, rádce pro všechny, kdo vnímají přínos dětského čtení, vždy nápomocna. Na webových stránkách a sociálních sítích Knihozemě se na výběr nejzajímavějších knížek pro děti, soutěže i nejrůznější články můžete těšit celoročně. S jistotou, že všechny knížky, které doporučujeme, prošly pečlivým výběrem a splňují vysoké nároky na literární, ale i výtvarné zpracování. S našimi tipy tak nikdy nešlápnete vedle.

 

 


A jaké jsou naše tipy na skvělé prázdninové čtivo?

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.