Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Co číst s dětmi v lednu? Knihozem radí a doporučuje

Co číst s dětmi v lednu? Knihozem radí a doporučuje

Že v lednu není kam se schovat před mrazem a plískanicemi? Ale je! Přece na stránky krásných dětských knih! ;) I v lednu pro vás ty nejkrásnější vybrala a doporučuje Knihozem...

Jedenáctiletá Anna Shirleyová je sirotek. Po nepříjemných zkušenostech s životem u pěstounů přichází do Zeleného domu na ostrově prince Edwarda. Ačkoliv si přísná Marilla a její laskavý bratr Matouš původně přáli chlapce, rozpustilou Annu si brzy zamilují. A tak pihovatá dívenka konečně nachází pravý domov i první opravdovou kamarádku. Legendární kanadský příběh plný optimismu i laskavého humoru se vrací v nezkráceném vydání a s úžasnými novými ilustracemi od Ivony Knechtlové. 

Kniha plná kreslení a vybarvování je rozhodně to pravé na dlouhé zimní večery. Obzvlášť, pokud vaše děti patří mezi milovníky a milovnice zvířat :) Už stačí jen pastelky a hurá do království zvířat za dobrodružstvím. Bludiště medúz, tropické ryby a korálové útesy, výjevy z pouště a vymýšlení vlastních bájných stvoření. To vše čeká na děti v knize Animalium - kniha her

Spousta zábavy čeká na děti u nového příběhu o nezbedné holčičce-strašidlu. Mortina a její nejlepší kamarád, chrtí albín jménem Truchlík, žijí s tetou Neboženkou a tráví své dny hrou se strašidly z vily Rozvalinky. Jednoho dne se ale stane něco nečekaného: děti z vesnice, Mortinini kamarádi, přijdou do vily, protože dostali tajemnou pozvánku, zatímco teta Neboženka zmizela. Má v tom prsty protivný bratranec Dilbert, který za ní právě přijel na návštěvu?


Knihozem doporučuje:

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.