Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Říše dětských příběhů

Říše dětských příběhů

Ve čtvrtek 24. května dorazila do všech knihkupectví Zásilka z Knihozemě, která představuje pestrý výběr nejzajímavějších knih pro děti a mládež tohoto roku.

Zdá se vám obtížné zorientovat se v široké nabídce dětských knih? Chcete svým dětem vybrat kvalitní knihu, která je zaručeně potěší? V tom případě vsaďte na Zásilku z Knihozemě! Pestrý výběr nejzajímavějších knižních novinek pro děti a mládež, mezi kterými nechybí oblíbení autoři jako J. K. Rowlingová, Jo Nesbø, Neil Gaiman nebo autorka bestsellerové série o Aničce, Ivana Peroutková.

Všech dvanáct knih ze Zásilky z Knihozemě bylo vybráno s ohledem na různorodost žánrů i věku a na jejich literární i výtvarné zpracování. A vy tak máte jistotu, že svým dětem vyberete kvalitní knihu, která je potěší. K nákupu každé knihy navíc dostanou čtenáři dvě pohlednice, díky nimž se na webových stránkách Knihozemě mohou zapojit do soutěže o zásilky dětských knížek až domů po dobu pěti let.

Jedním z důležitých cílů Zásilky z Knihozemě je představit dětem současné zajímavé a kvalitní knihy a probudit v nich větší zájem o čtení jako takové. A když mluvíme o tom, jak přivést děti ke čtení, je jasné, že v Zásilce nemůže chybět kniha J. K. Rowlingové Harry Potter: Cesta dějinami čar a kouzel. Úchvatný průvodce bradavickými školními osnovami i dějinami kouzel s dosud nezveřejněnými materiály J. K. Rowlingové ocení každý fanoušek Harryho Pottera. 

A právě fanoušky Harryho Pottera jistě nadchne také první díl série Nikdyuš v brilantním překladu Vladimíra Medka.

Děti, které mají rády pohádkové fantasy příběhy si přijdou na své v knize velikána světové literatury Neila Gaimana Odd a mraziví obři. Nejděsivější sbírku podivuhodných tvorů odhalí Senzační sbírka zvířat doktora Proktora od Joa Nesbøho. Malé milovníky knih jistě okouzlí půvabně ilustrovaná velryba Gerda a pobaví je Kostík, který hledá přátele...

Mezi dvanácti vybranými knihami je zkrátka od každého trochu – komiks, dobrodružství, encyklopedie, obrázkové knihy i beletrie.

Web i sociální sítě Knihozemě mohou navíc všem, kdo se zajímají o dětské knihy, sloužit jako platforma vzájemné interakce a komunikace. A také jako důvěryhodná reference, která celý rok nabízí tipy na další zajímavé dětské knihy z různých nakladatelství, na akce spojené s dětskou literaturou či náměty na to, jak podporovat čtenářství u dětí.


Zásilka z Knihozemě

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.