Natálie: Nový bráška | Albatrosmedia.cz
EN

Natálie: Nový bráška

Michaela Fišarová

5,0
( 9 )

Čtvrtá knížka z poutavé série Třídnice 4. B!
Zpěvačka třídní kapely Bloudy z boudy Natálie má problémy. Trápí ji, že je tlustá (ale jenom trošku!), takže jí tatínek zakazuje sladkosti. Je zamilovaná do Pavla, jenže zjistí, že ten chodí s Janou! A do toho všeho do rodiny přibývá malý nevlastní bráška… Knižní série Třídnice 4. B se atraktivní formou dotýká radostí i strastí současných dětí včetně netradičních rodinných uspořádání (střídavá péče, dvě maminky, adoptované dítě a podobně). Jednotlivé díly lze číst jak jeden po druhém, tak i samostatně.

Detailní informace

Ilustrátor Markéta Laštuvková
Číslo dílu 4
Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788000056630
Datum vydání 28.10.2019
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,333
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Zpěvačka třídní kapely Bloudy z boudy Natálie má problémy. Trápí ji, že je tlustá (ale jenom trošku!), takže jí tatínek zakazuje sladkosti. Je zamilovaná do Pavla, jenže zjistí, že ten chodí s Janou! A do toho všeho do rodiny přibývá malý nevlastní bráška… Knižní série Třídnice 4. B se atraktivní formou dotýká radostí i strastí současných dětí včetně netradičních rodinných uspořádání (střídavá péče, dvě maminky, adoptované dítě a podobně). Jednotlivé díly lze číst jak postupně jeden po druhém, tak i samostatně.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Třídnice 4. B"

Uživatelské hodnocení

Lucie Fišarová
Nevidí se dnes často, aby dítě nadchnul knižní příběh, i když to není komix nebo fantasy. Téhle paní spisovatelce se to podařilo, i když píše "jen" o dětech z jedné třídy (4.B). A za to jí patří velký dík!

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.