Natálie: Nový bráška | Albatrosmedia.cz
EN

SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DĚTI A KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

Natálie: Nový bráška

Michaela Fišarová

5,0
( 10 )

Čtvrtá knížka z poutavé série Třídnice 4. B!
Zpěvačka třídní kapely Bloudy z boudy Natálie má problémy. Trápí ji, že je tlustá (ale jenom trošku!), takže jí tatínek zakazuje sladkosti. Je zamilovaná do Pavla, jenže zjistí, že ten chodí s Janou! A do toho všeho do rodiny přibývá malý nevlastní bráška… Knižní série Třídnice 4. B se atraktivní formou dotýká radostí i strastí současných dětí včetně netradičních rodinných uspořádání (střídavá péče, dvě maminky, adoptované dítě a podobně). Jednotlivé díly lze číst jak jeden po druhém, tak i samostatně.

Detailní informace

Ilustrátor Markéta Laštuvková
Číslo dílu 4
Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788000056630
Datum vydání 28.10.2019
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,333
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Zpěvačka třídní kapely Bloudy z boudy Natálie má problémy. Trápí ji, že je tlustá (ale jenom trošku!), takže jí tatínek zakazuje sladkosti. Je zamilovaná do Pavla, jenže zjistí, že ten chodí s Janou! A do toho všeho do rodiny přibývá malý nevlastní bráška… Knižní série Třídnice 4. B se atraktivní formou dotýká radostí i strastí současných dětí včetně netradičních rodinných uspořádání (střídavá péče, dvě maminky, adoptované dítě a podobně). Jednotlivé díly lze číst jak postupně jeden po druhém, tak i samostatně.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Třídnice 4. B"

Uživatelské hodnocení

Lucie Fišarová
Nevidí se dnes často, aby dítě nadchnul knižní příběh, i když to není komix nebo fantasy. Téhle paní spisovatelce se to podařilo, i když píše "jen" o dětech z jedné třídy (4.B). A za to jí patří velký dík!

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM