EN

Koně

Divocí i zkrocení

Iris Volant


Velkolepě ilustrovaná kronika koní — od pravěku až po současnost
Koně jsou součástí lidské historie už od nepaměti. Orali pole, tahali vozy, bojovali ve válkách, byli a stále jsou našimi milovanými společníky. Pojďte objevovat historii koní! Prozkoumejte zajímavosti jejich chovu a připomeňte si nejslavnější koně z historie i z bájí. Objevujte zajímavá fakta v této jedinečně elegantní ilustrované publikaci.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Horses Wild & Tame
Původní jazyk angličtina
Počet stran 48
EAN 9788026425076
Datum vydání 23.05.2019
Věk od 8
Formát 245x305 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,569
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Koně jsou součástí lidské historie už od nepaměti. Orali pole, tahali vozy, bojovali ve válkách, byli a stále jsou našimi milovanými společníky.

Pojďte objevovat historii koní! Prozkoumejte zajímavosti jejich chovu a připomeňte si nejslavnější koně z historie i z bájí. Objevujte zajímavá fakta v této jedinečně elegantní ilustrované publikaci.

Video

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Iris Volant

Iris Volant

Iris Volant je spisovatel a badatel původem z Londýna, který se specializuje na non-fiction literaturu pro děti. Jeho prvotinou se stal bohatě ilustrovaný „koňský atlas“, Koně Divocí i Zkrocení, po němž následovaly další výpravné dětské knihy věnující se například tématu památných stromů, historických lodí nebo starověkých válečníků.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM