Jana: Povodeň | Albatrosmedia.cz
EN

Jana: Povodeň

Michaela Fišarová

5,0
( 13 )

Druhý díl série Třídnice 4. B!
Jana chodí do 4. B, stejně jako Kája a Claudie, o kterých vyprávěl předchozí díl. Neprožívá zrovna šťastné období - ukázalo se, že bude muset nosit brýle, za které se stydí, a taky ji paní učitelka Maruška přesadila k Pavlovi, kterého nemá ráda. Ani počasí za moc nestojí, pořád prší a hladina potoka poblíž domu, kde Jana bydlí s maminkou a tetou, stoupá. Natáliina oslava narozenin vypadá zprvu jako něco, co by Janu mohlo rozveselit. Ale všechno dopadne úplně jinak a Jana té noci svede boj o vlastní život.

Detailní informace

Ilustrátor Markéta Laštuvková
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Počet stran 136
EAN 9788000052526
Datum vydání 19.11.2018
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,314
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jana chodí do 4. B, stejně jako Kája a Claudie, o kterých vyprávěl předchozí díl této série. Neprožívá zrovna šťastné období - ukázalo se, že bude muset nosit brýle, za které se stydí, a taky ji paní učitelka Maruška přesadila k Pavlovi, kterého nemá ráda. Ani počasí za moc nestojí, pořád prší a hladina potoka poblíž domu, kde Jana bydlí s maminkou a tetou, stoupá. Natáliina oslava narozenin vypadá zprvu jako něco, co by Janu mohlo rozveselit. Ale všechno dopadne úplně jinak a Jana té noci svede boj o vlastní život. Co a kdo ji zachrání? Začtěte se do napínavého vyprávění z pera úspěšné autorky dětských knih Michaely Fišarové!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Třídnice 4. B"

Uživatelské hodnocení

Linda Bratková
Krásná kniha. Čte se sama. Vtipná, ale i dojemná. Kniha je ze života a takové knihy jsou nejlepší.
Pipi He5manová
Je úžasné, že paní spisovatelka píše o radostech i strastech dětí s takovou lehkostí a jazykem jim blízkým. S dětmi jsme knížky celé série přečetly jedním dechem a už netrpělivě čekáme na další díl! Jana je napínavá knížka, ale i legrační, s velmi milým koncem a posláním! Je jedno, kde dítě vyrůstá, hlavně, že ho tam mají rádi. Knížky celé série můžeme jedině všem čtenářům doporučit!

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Michaela Fišarová

Michaela Fišarová

Michaela Fišarová do literárního světa vstoupila v roce 2012 knížkou Nikolina cesta. Za svou prvotinu získala ocenění Zlatá stuha 2013 v kategorii Nejlepší kniha pro mládež. Její další knížku s názvem Náš dvůr má tajemství ocenilo nakladatelství Výroční cenou Albatrosu za nejlepší český text pro mladší děti. Michaela Fišarová žije v Praze s manželem Jiřím a se svými dvěma syny, na zkrácený úvazek vyučuje na základní škole český jazyk a angličtinu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM