EN

Tajemství hotelu Winterhouse

Ben Guterson


Druhý díl trilogie plný tajemna, magie a rébusů
Alžběta se vrací zpět do hotelu Winterhouse a společně s Freddym se tentokrát pokusí přijít na kloub případu tajemného hosta a jeho magické knihy, jíž se kdysi chtěla zmocnit Gracella. Zatímco se věnují pátrání, neujdou pozornosti nové obyvatelky hotelu, která se možná pokouší oživit zlý přízrak. Čas je neúprosný a Alžběta s Freddym budou muset použít všechen svůj důvtip, aby vyřešili záhadu hotelu Winterhouse!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název The Secrets of Winterhouse
Původní jazyk angličtina
Překladatel Eva Kadlecová
Počet stran 384
EAN 9788026429807
Datum vydání 13.01.2020
Věk od 9
Formát 150x217 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,802
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Leona se zakabonila. „Paní Vesperová. Byla tu se svou vnučkou už dvakrát. To děvče je milé, ale ta dáma je poněkud zvláštní. Hodně se zajímala o studovnu, a jakmile jsem ji tady trochu provedla, zůstala v ní dlouho sama.“

Právě ve studovně přepadla Gracella Norbridge a málem přemohla Alžbětu. A právě ve studovně také Alžběta našla Tu Knihu a po porážce Gracelly ji schovala zpátky na původní místo.

„Ve studovně jsem tehdy našla –“

„Tu Knihu,“ dokončila za ni větu Leona. „Dobře si to pamatuju.“

Alžběta si zamyšleně usrkla čaje. „Leono, myslíš, že ve Winterhousu můžou být další věci jako Ta Kniha? Napadlo mě, jestli hra Rileyho Grangera s Nestorem Fallsem nezahrnovala víc… já nevím, magických předmětů.“

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Hotel Winterhouse"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Ben Guterson

Ben Guterson

Ben Guterson, americký spisovatel, se narodil a vyrůstal v Seattlu. V minulosti pracoval ve společnosti Microsoft jako programový manažer, několik let i jako učitel v Novém Mexiku a Coloradu. Do časopisů i novin přispíval knižními recenzemi, věnoval se i psaní cestovních průvodců po jihozápadě. V  roce 2018 vyšel v zahraničí první díl jeho trilogie Winterhouse.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM