EN

Hotel Winterhouse

Ben Guterson


Záhady, kouzla a tajemství prokletého hotelu v 1. dílu napínavé trilogie!
Osiřelá Alžběta žije s tetou a strýcem, kteří ji jednoho dne pošlou do hotelu Winterhouse. Brzy po příjezdu Alžběta zjistí, že je hotel zahalen tajemstvím i kouzly. V obrovské knihovně objeví magickou knihu a postupně si uvědomuje, že je s hotelem nějak spojená. Rozlušti hádanky, anagramy i složité rébusy a pomoz jí prolomit hotelové prokletí a vyřešit tajuplnou záhadu.

Detailní informace

Ilustrátor Chloe Bristol
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Winterhouse
Původní jazyk angličtina
Překladatel Eva Kadlecová
Počet stran 384
EAN 9788026425106
Datum vydání 23.05.2019
Věk od 9
Formát 150x217 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,789
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Osiřelá Elizabeth žije s tetou a strýcem, kteří ji jednoho dne pošlou do hotelu Winterhouse. Brzy po příjezdu Alžběta zjistí, že je hotel zahalen tajemstvím i kouzli. V obrovské knihovně objeví magickou knihu a postupně si uvědomuje, že je s hotelem nějak spojená. Rozlušti hádanky, anagramy i složité rébusy a pomoz jí prolomit hotelové prokletí a vyřešit tajuplnou záhadu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Hotel Winterhouse"

Hodnocení čtenářů

Petra Čadová
Dceři je 8 let a přečetla velmi rychle, kniha se moc líbila.
Gabriela Bayerová
Jsem bohužel už dávno dospělá, ale knihu jsem chtěla mít v knihovničce pro dcerku. Přečetla jsem ji jedním dechem k posouzení a za mě teda super. Opravdu moc mě to bavilo a četla bych dál! Pro milovníky knih, knihoven, starých tajemství, magie a kouzelných míst podle mě základní výbava. Líbilo moc!

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Ben Guterson

Ben Guterson

Ben Guterson, americký spisovatel, se narodil a vyrůstal v Seattlu. V minulosti pracoval ve společnosti Microsoft jako programový manažer, několik let i jako učitel v Novém Mexiku a Coloradu. Do časopisů i novin přispíval knižními recenzemi, věnoval se i psaní cestovních průvodců po jihozápadě. V  roce 2018 vyšel v zahraničí první díl jeho trilogie Winterhouse.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM