Hotel Winterhouse | Albatrosmedia.cz
EN

Hotel Winterhouse

Ben Guterson

4,4
( 5 )

Záhady, kouzla a tajemství prokletého hotelu v 1. dílu napínavé trilogie!
Osiřelá Alžběta žije s tetou a strýcem, kteří ji jednoho dne pošlou do hotelu Winterhouse. Brzy po příjezdu Alžběta zjistí, že je hotel zahalen tajemstvím i kouzly. V obrovské knihovně objeví magickou knihu a postupně si uvědomuje, že je s hotelem nějak spojená. Rozlušti hádanky, anagramy i složité rébusy a pomoz jí prolomit hotelové prokletí a vyřešit tajuplnou záhadu.

Detailní informace

Ilustrátor Chloe Bristol
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Řada Deltora
Překladatel Eva Kadlecová
Počet stran 384
EAN 9788026425106
Datum vydání 23.05.2019
Věk od 9
Formát 150x217 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,798
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Osiřelá Elizabeth žije s tetou a strýcem, kteří ji jednoho dne pošlou do hotelu Winterhouse. Brzy po příjezdu Alžběta zjistí, že je hotel zahalen tajemstvím i kouzli. V obrovské knihovně objeví magickou knihu a postupně si uvědomuje, že je s hotelem nějak spojená. Rozlušti hádanky, anagramy i složité rébusy a pomoz jí prolomit hotelové prokletí a vyřešit tajuplnou záhadu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Deltora"

Uživatelské hodnocení

Gabriela Bayerová
Jsem bohužel už dávno dospělá, ale knihu jsem chtěla mít v knihovničce pro dcerku. Přečetla jsem ji jedním dechem k posouzení a za mě teda super. Opravdu moc mě to bavilo a četla bych dál! Pro milovníky knih, knihoven, starých tajemství, magie a kouzelných míst podle mě základní výbava. Líbilo moc!

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.