Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví | Albatrosmedia.cz
EN

BELETRIE PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 % + DÁREK K NÁKUPU NAD 500 KČ 

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Úrodné září – sklizeň pokračuje!

Nakladatelství Albatros vydává první svazek z díla Jaroslava Foglara v úplně novém kabátu – už brzy si budete moci přečíst knihu Hoši od Bobří řeky, kterou poprvé v historii Foglarových děl ilustrovala žena, mladá česká výtvarnice Ester Kuchynková.

Milovníky dobrodružství určitě potěší i cestopisná kniha Matěje Balgy Saudade - Na kole a v kajaku kolem světa. Filosofický román o tříletém putování mladého cestovatele, který se vydal najít smysl života…

V edici TOP thriller v září vychází napínavá krimi, která se vám zaryje pod kůžiTatérka od britské autorky Alison Belshamové. Vydejte se po stopách vraha, kterému cizí tetování slouží jako trofej…

O síle přátelství v nelehkých dobách druhé světové války vás přesvědčí titul Světla zimní noci, který se téměř okamžitě po vydání stal New York Times bestsellerem. Láska až za hrob, nebo další zklamání? To zjistíte po přečtení poutavého psychologického románu s výmluvným názvem: Muž, který už nezavolal.

Každé dítě je génius – jen potřebuje objevit své přirozené talenty, tvrdí uznávaný kouč Jan Mühlfeit. Spolu s lektorkou Kateřinou Novotnou se s vámi podělí o své rady a tipy ve velmi očekávané knize Odemykání dětského potenciálu.Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.