EN

Smrt na palubě

Případy pro W + W

Robin Stevensová


Dívčí detektivní klub řeší deváty případ. Detektivka pro mladé dámy ve stylu Agathy Christie.
Daisy Wellsová a Hazel Wongová jsou v Egyptě a vydávají se na plavbu po Nilu. Doufají, že uvidí starobylé chrámy a nějakou tu mumii. Na parníku Hatšepsut cestuje také tajemný spolek Vdechnutí života – skupina anglických dam a gentlemanů, kteří věří, že jsou převtělenými faraony. Třetí den plavby je jejich předsedkyně nalezena ve své kajutě mrtvá. Dívkám je hned jasné, že na plachou dceru oběti někdo ušil boudu. Vyřeší tento nejtěžší případ své kariéry?

Detailní informace

Ilustrátor Nina Tara
Číslo dílu 9
Jazyk čeština
Původní název Death Sets Sail
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kateřina Voborská
Počet stran 392
EAN 9788025367360
Datum vydání 02.05.2024
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,54
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Daisy Wellsová a Hazel Wongová jsou v Egyptě, kde se vydávají na plavbu po Nilu. Doufají, že uvidí starobylé chrámy a nějakou tu mumii. Místo toho se dočkají vraždy.

Na parníku Hatšepsut cestuje také tajemný spolek Vdechnutí života – skupina noblesních anglických dam a gentlemanů, kteří věří, že jsou převtělenými faraony. Třetí den plavby je jejich předsedkyně nalezena ve své kajutě mrtvá. Dívkám je hned jasné, že na plachou dceru oběti někdo ušil boudu. Vyřeší detektivní duo W + W svůj dosud nejtěžší případ?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Případy pro W + W"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Robin Stevensová

Robin Stevensová

Robin Stevensová se narodila v Kalifornii, ale ve třech letech se přestěhovala s rodiči do Oxfordu v Anglii. Než se stala autorkou detektivních románů na plný úvazek, pracovala v knihkupectví a jako redaktorka v nakladatelství Egmont. Svůj první román Zločin slečnám nesluší (Případy pro W + W) sice napsala kvůli soutěži National Novel Writing Month, ovšem agentuře ho neposlala. Autorčinu práci na detektivkách ovlivnila také slavná Agatha Christie.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM