Karin Krajčo Babinská | Albatrosmedia.cz
EN

PRO OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ DO PONDĚLÍ  17. 12. GARANTUJEME EXPEDICI DO VÁNOC!

Karin Krajčo Babinská

Karin Krajčo Babinská

Karin Krajčo Babinská vystudovala na FAMU obor filmová a televizní režie. Po škole se řadu let živila natáčením reklamních spotů. Natočila dva celovečerní filmy - Pusinky (2007) a Křídla Vánoc (2014). Režírovala nejúspěšnější klipy kapely Kryštof (Ty a já, Zůstaň tu se mnou, Šňůry) a také jejich velké koncertní show, včetně té největší na Strahově pro 70 tisíc fanoušků. Se svým manželem Richardem Krajčem žije v Praze. V domě plném kytar, koček a psů vychovávají tři děti. V roce 2016 založila hojně navštěvovaný blog Kecy, kecy, kecičky. O rok později vyšla stejnojmenná kniha a Karin se stala úspěšnou spisovatelkou.

Související akce a aktuality:

Bestseller o lásce, znovuzrození a cestě za sny…

Píseň Zůstaň tu se mnou od kapely Kryštof má na youtube.com již přes 30 milionů zhlédnutí. A příběh, který Richarda Krajča inspiroval k napsání této oblíbené písničky slaví úspěchy také. Román Karin Krajčo Babinské Za sny se stal během dvou týdnů od vydání bestsellerem. Nyní netrpělivě čekáme na jeho dotisk 😊 Ten se na našem skladu a tedy i u nás na e-shopu objeví 10. prosince. A garantujeme dodání do vánoc!

Předobjednejte si novou knihu Karin Krajčo Babinské

Chcete se vydat na cestu za sny? Pak pro vás máme skvělý tip jak na to: s novou knížkou Karin Krajčo Babinské! Novinka Za sny vychází už 15. listopadu a vy si ji můžete již nyní předobjednat. Využijete-li do 15. listopadu slevový kód ZASNY, garantujeme vám nejen slevu, ale navíc i poštovné zdarma. A to už je snová nabídka :)

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.