Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A ČTENÍ PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 %

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Dubnová dávka čtení na doma

Je tady nová nálož zábavných ilustrovaných faktů o zvířatech od Maji Säfströmové! A tentokrát se podíváme na mléčný zoubek (Nebo tesák?) zvířecím mláďátkům. Tušili jste, že malí koalové se ládují maminčiným trusem? Že žirafátka přicházejí na svět pádem ze dvou metrů? Nebo že hrošátka dokážou sát mateřské mléko i pod vodou? V hravé knížce s názvem Ilustrovaný atlas legračních faktů o mláďatech najdete spoustu věcí, které jste určitě medvěděli.

Tak tohle bude pořádná rocková jízda! Americká autorka bestselleru Kulti Mariana Zapata vydává knihu Rytmus, já a Malychin. Setkáme se v ní s hlavní hrdinkou Gaby Barreto, které brácha nabídne, aby s jeho kapelou jela na turné prodávat merch. Dvě kapely, tři kontinenty, devadesát dní. To bude brnkačka! Kdyby jen Saša Malychin, zpěvák té druhé kapely, neměl tak nádherné tělo… výjimečnou osobnost… a nebyl tak neskutečně vtipný… Zkrátka to vypadá na lásku na první akord.

Slibný debut na poli young adult fantasy Holubice a had napsala americká autorka Shelby Mahurinová. První díl plánované trilogie začíná útěkem čarodějky Louise od všeho, co dosud znala. Útočiště najde v ulicích města Cesarine, avšak zároveň jí tam hrozí nebezpečí, protože zdejší obyvatelé čarodějnice upalují. Cesarinský mladík Reid zaslíbil duši církvi jakožto chasseur a dosud žil podle jediného přikázání: nenecháš čarodějnici naživu. Jeho cesta se s Louinou nikdy neměla zkřížit, ale zákeřný úskok je nečekaně spojí ve svátosti manželství. A byť je hranice mezi láskou a nenávistí tenká, mohou na ní shořet oba.

Další debutantka je tentokrát z České republiky a rovnou se svým rukopisem vyhrála literární soutěž nakladatelství Albatros na téma Odvaha! Naďa Reviláková v knize Deník Dory Grayové píše o dívce Hance, která není zrovna dvakrát nadšená z toho, že se s rodiči má stěhovat na venkov. V novém domě však objeví tajemný zápisník – deník Dory Grayové. Co se s jeho autorkou a její židovskou kamarádkou stalo? Ponořte se do dobrodružného pátrání po stopách minulosti, která by se už nikdy neměla opakovat.

Zkrátka nepřijdou ani thrillery – právě vycházejí pokračování populárních sérií od bestsellerových autorů. Jedním z nich je Strach od francouzského spisovatele Francka Thillieze. Bouře, která se přežene lesem, vyvrátí několik stromů a odhalí děsivý nález: bunkr a v něm zuboženou ženu, kterou kdosi věznil tak dlouho, že málem oslepla. Známou dvojici vyšetřovatelů Francka Sharka a Lucii Henebelleovou případ spojí s mladou policistkou, kterou po transplantaci srdce pronásledují cizí vzpomínky. Podaří se jim vypátrat pachatele, který ztratil i poslední zbytky svědomí?

S absolutně nečekaným zvratem v případu Opičích vražd přichází závěr trilogie od J. D. Barkera s názvem Šesté dítě. Co ve skutečností stojí za řáděním sériového vraha známého pod přezdívkou Opičák? Hlavní podezřelý případu Anson Bishop dobrovolně vstupuje do budovy chicagské policie. Jeho svědectví je víc než šokující a celé vyšetřování nabere zvrat, který vyvede z míry i detektiva Sama Portera. Nechte se unášet vypravěčským umem talentovaného spisovatele, jehož práci obdivují i taková esa žánru jako Stephen King nebo Jeffery Deaver!NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.