Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví | Albatrosmedia.cz
EN

Vánoční akce spuštěna! Stírací los ke každé objednávce.

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Další listopadové tipy na čtení i na pěkné dárky

Těšit se můžete na novinku úspěšného britského spisovatele Simona Mawera. V románu Pražské jaro se Mawer vrací do Československa k událostem turbulentního roku 1968, do nichž zasadil promyšlený a dějově strhující příběh. Tímto dílem znovu dokazuje, že patří k nejlepším současným autorům historického románu.

Vydejte se na divokou motorkářskou výpravu po Střední Americe ve společnosti tří sympaťáků – Vandráků Vagamundos. Jan Révai, Pavel Liška a Hynek Bernard vás ve své knize Sí,vole!, provedou divokou přírodou, seznámí s místní kulturou a prozradí i mnoho zajímavého sami o sobě.

Máte rádi laskavý humor Karla Šípa, baviče a moderátora oblíbené televizní talkshow Všechnopárty? Tak vás určitě potěší jeho nová kniha Karneval paměťových buněk, v níž s nadhledem sobě vlastním představuje témata, která ho zajímají, o kterých debatuje se svými televizními hosty nebo jež vyplavila zákoutí jeho paměti.

„Dětství, to jsou hlavně prázdniny, babičky a dědové, videopůjčovny, tamagoči nebo Kačeří příběhy. Aspoň pro nás, děti devadesátek,“ vzpomíná herečka a blogerka Marie Doležalová. Ve své knize Jeden kopeček šmoulový se vrací do svého dětství, aby se podělila o úsměvné příběhy své rodiny. Kniha zaujme i osobitými ilustracemi Elišky Podzimkové

O tom, že každý může dojít ke štěstí, jakkoliv složité se to může zdát, vás ve svém románu Za sny přesvědčí Karin Krajčo Babinská. Je to příběh Maxe a Marly. Muže, kterého vlastní způsob života dohnal na samé dno, a ženy překypující sice energií a radostí ze života, ale ukrývající osudové tajemství. Jejich náhodné setkání jim zcela změní životy.

Světem skateboardingu vás provede nejpopulárnější český skejťák Maxim Habanec. V knize Maxim Habanec: Život je skejt vzpomíná na historky z dětství, své začátky i nesnadnou cestu za splněním svého snu. Zároveň prozradí tipy a rady, jak správně začít s ježděním a jak zvládnout i ty největší výzvyO lásce, znovuzrození a cestě za sny…

Líbí se vám píseň Zůstaň tu se mnou od kapely Kryštof, která má na youtube přes 30 milionů zhlédnutí? A chcete poznat příběh, který Richarda Krajča inspiroval k napsání této oblíbené písničky? Pak si ...
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.