EN

báSNĚNÍ

Lucie Hermannová


Sbírka básní, ve které má každý střípek života vnímaný skrze mou duši i srdce svou hodnotu. Světlo a tma, jedno bez druhého nemůže být a věř, že provází nás všechny.
Sbírka představuje život takový, jaký ho každý z nás prožívá. Zobrazuje ho reálně, bez přikrášlených okamžiků na sociálních sítích. Najdete zde básně krátké i dlouhé, humorem protkané i slzami promáčené, obsahující světlo, ale i tu nejčernější tmu. Objevíte básně plné lásky, touhy, pochopení, snů, přírody, kontroverznosti i (jen výjimečně) sprostých slov. Možná mezi řádky najdete i kus sebe.

Detailní informace

Žánr poezie
Jazyk čeština
Počet stran 80
EAN 9788076503922
Datum vydání 18.10.2021
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,111
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Sbírka představuje život takový, jaký ho každý z nás prožívá. Zobrazuje ho reálně, bez přikrášlených okamžiků na sociálních sítích. Najdete zde básně krátké i dlouhé, humorem protkané i slzami promáčené, obsahující světlo, ale i tu nejčernější tmu. Objevíte básně plné lásky, touhy, pochopení, snů, přírody, kontroverznosti i (jen výjimečně) sprostých slov. Všechno to, co dělá život životem a lidskou bytost lidskou bytostí, se odráží na stránkách této knihy. Možná mezi řádky najdete i kus sebe.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM