Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví | Albatrosmedia.cz
EN

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Užijte si Léto s knihou – až do konce srpna o 20 % levněji!

Víte, co osvěží vaši mysl a zároveň zabrání sluníčku, aby vám svítilo do očí? Přece kvalitní kniha! Zásobte se na léto tím nejlepším čtením z našeho e-shopu. Až do konce srpna jsme pro vás o 20 % zlevnili na dvě stovky knížek. Naleznete mezi nimi čerstvé novinky i oblíbené knihy pro dospělé, děti i teenagery.

Že chcete konkrétní jména? Tak se připravte na pořádnou jízdu: se slevou teď zakoupíte třeba novinky Radky Třeštíkové, Haliny Pawlowské či Miroslava Krobota. Oslnivou i odvázanou romanci slibují bestsellery Zaslíbená nebo Rytmus, já a Malychin. Děti si přijdou na své s ilustrovaným atlasem zvířecích mláďátek plným legračních zajímavostí, obrazovým průvodcem od Marvelu nebo klasikou Jaroslava Foglara. A to jsme vyjmenovali jenom zlomek. Už teď je jasné, že rtuť na ukazateli přečtených knih toto léto vystoupá pěkně vysoko!NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.