Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Mrazivý thriller do mrazivých dní. Ledové sestry

Mrazivý thriller do mrazivých dní. Ledové sestry

To pravé čtení do mrazivých dní? Samozřejmě thriller! A ne ledajaký!

Strhující psychologický thriller Ledové sestry byl přeložen do téměř třiceti jazyků a stal se bestsellerem v mnoha zemích včetně Brazílie, Francie, Dánska nebo Finska.

Rok po smrti malé Lydie se její rodiče Sarah a Angus s jejím jednovaječným dvojčetem Kirstie odstěhují na malý izolovaný ostrov. Doufají, že tam začnou nový život. Jenže Kirstie prohlásí, že došlo k omylu a že je ve skutečnosti Lydia. Angus odjíždí za prací a Sarah, kterou bouře uvěznila s dcerou na ostrově, objeví v zamčené zásuvce manželova prádelníku důkaz, že skutečnost je ještě děsivější než její nejhorší obavy.

"Ledové sestry vás upoutají, drží tempo a mají ohromně tísnivou atmosféru… A také zatraceně chytré rozuzlení." (Sunday Times)

"Podivné a dojemné. Komplexní a dramatické. Výhody i obtíže života na ostrově jsou skvěle zobrazeny a gotická nálada je příhodně děsivá." (Sunday Herald)


Zaujaly vás Ledové sestry? Čtěte také:

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.