EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE


Thriller, který se vám zaryje pod kůži
Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název The Tattoo Thief
Původní jazyk angličtina
Řada Tatérka
Překladatel Alžběta Franková
Počet stran 360
EAN 9788025909560
Datum vydání 24.09.2018
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství PLUS
Edice TOP thriller
Hmotnost 0,495
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění.

Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví místní tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Tatérka"

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Dobré to bylo. Pro mne celkem nezvyklé prostředí, tetování nemusím a nechápu potřebu mít něco na kůži navždy. Přesto mi Marni byla sympatická. I její zapálení přijít na to, kdo je vrah. Snad jen střídání vyprávění z pohledu hned několika osob bylo lehce rušivé, stačilo by mi pouze z pohledu Francise a Marni. I přes výtky stojí za přečtení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Alison Belshamová

Alison Belshamová

Alison Belshamová se narodila ve městě Hampshire ve Spojeném království a nyní žije a pracuje v Edinburghu. Psát začala, protože se chtěla stát scenáristkou. V osobním životě pak na čas upřednostnila rodinu, aby se o to dravěji na literární scénu vrátila. V roce 2016 získala na festivalu detektivek Bloody Scotland Crime Writing suverénně první místo v soutěži o nejlepší námět. Když pak román Tatérka vydala v roce 2018 knižně, obratem se stal mezinárodním trhákem a současně začátkem nové série z tajuplného prostředí mistrů jehel. Rok poté následovalo pokračování s názvem Inkoust a Balzamovač je třetí knihou v řadě.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM