Tatérka | Albatrosmedia.cz
EN

Důležitá informace pro zákazníky - přerušení expedice zásilek do 12. 7. 2020! Sleva 20 % a poštovné zdarma na vše!

3,6
( 5 )

Thriller, který se vám zaryje pod kůži
Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?

Detailní informace

Ilustrátor Tereza Králová
Jazyk čeština
Překladatel Alžběta Franková
Počet stran 360
EAN 9788025909560
Datum vydání 24.09.2018
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství PLUS
Edice TOP thriller
Hmotnost 0,495
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění.

Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví místní tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Dobré to bylo. Pro mne celkem nezvyklé prostředí, tetování nemusím a nechápu potřebu mít něco na kůži navždy. Přesto mi Marni byla sympatická. I její zapálení přijít na to, kdo je vrah. Snad jen střídání vyprávění z pohledu hned několika osob bylo lehce rušivé, stačilo by mi pouze z pohledu Francise a Marni. I přes výtky stojí za přečtení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM