Smrtící DNA | Albatrosmedia.cz
EN

Smrtící DNA

Franck Thilliez

4,7
( 3 )

Ukrývá se tajemství zla v DNA?
Postgraduální studentka Eva Loutsová byla zavražděna během svého výzkumu v Centru primatologie nedaleko Paříže. Zpočátku se zdálo, že jde o brutální útok šíleného zvířete, ale zdá se, že všechno je mnohem komplikovanější… Komisař Sharko a Lucie Henebelleová musí vyřešit případ, dřív než si TO, co zabilo Evu Loutsovou, přijde i pro ně.

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 4
Jazyk čeština
Původní název Gataca
Překladatel Jiří Žák
Počet stran 432
EAN 9788075056603
Datum vydání 18.05.2017
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,579
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Postgraduální studentka Eva Loutsová byla zavražděna během svého výzkumu v Centru primatologie nedaleko Paříže. Zpočátku se zdálo, že jde o brutální útok šíleného zvířete, ale zdá se, že všechno je mnohem komplikovanější… Komisař Sharko a Lucie Henebelleová musí vyřešit případ, dřív než si TO, co zabilo Evu Loutsovou, přijde i pro ně…

Čeho se vlastně týkal Evin výzkum? A kdo jsou tři fanatičtí vědci snažící se zaplavit svět třicet tisíc let starým virem?

Thilliez opět potvrzuje svou bezkonkurenční schopnost dostat do svých thrillerů fascinující vědecké poznatky, přičemž v tomto románu čerpá z oblasti genetiky a paleontologie. Poutavý děj čtenáře tentokrát zavede z deštivé Paříže přes alpské vrcholky až do vzdálené amazonské džungle.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Komisař Sharko"

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Zajímavé, neskutečně zajímavé. Pokud toho moc nevíteo evoluci, dna, lateralitě a dalších specialitách, rozhodně se něco dozvíte. A to zcela nenásilně, stejně jako Sharko a Henebelleová během svého pátrání. Po Syndromu E je Smrtící DNA dalším skvělým thrillerem, od kterého se budete jen těžko odtrhávat. A pokud jste Syndrom nečetli, nevadí, jedná se o samostatný příběh. Ale to neznamená, že ho nemáte číst. Doporučuji.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Franck Thilliez

Franck Thilliez

Franck Thilliez (* 1973) je jedním z nejčtenějších francouzských autorů. Hned za svůj románový debut byl v roce 2004 nominován na cenu SNCF pro nejlepší thriller. V roce 2007 s románem La Chambre des morts nominaci proměnil ve vítězství a získal za něj i cenu čtenářů Quai du thriller. Od té doby se psaní věnuje na plný úvazek. Ve svých knihách se nevyhýbá násilí či temným stránkám francouzské koloniální minulosti. Z jeho titulů slaví největší úspěch thrillery s neortodoxní dvojicí vyšetřovatelů Lucií Henebelleovou a Franckem Sharkem – jejich třetí případ v knize Syndrom E se okamžitě stal bestsellerem a dočkal se publikace ve více než 15 zemích. Thilliez už napsal skoro dvě desítky románů, které svým napínavým zpracováním aktuálních témat nepřestávají čtenáře fascinovat.
Zobrazit profil autora

Recenze

E15 - Minirecenze Smrtící DNA

„…Brilantně napsaný napínavý příběh s mnoha zápletkami přináší vhled do mysli fanatických vědců i do vývoje osobních vztahů obou vyšetřovatelů…“
NAPIŠTE NÁM