EN

Za zavřenými dveřmi

B.A. Paris


Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás.
Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska! Pak si ale uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název Behind Closed Doors
Původní jazyk angličtina
Počet stran 264
EAN 9788026708780
Datum vydání 01.06.2017
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,385
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění.

Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže.

Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Audio

Hodnocení čtenářů

Pavla Hájková
opět bez chyby, přečteno jedním dechem.
Milena Kvapilová
Jack Angel byl soliní psychopat. Brr, ještě teď z něj mám husí kůži. Nápad super, i příběh jako takový. Jen to provedení, jak to bylo napsané/přeložené... Jako vyprávění psané na základce proložené přímou řečí. Působilo to tak, jak to říct, nedospěle, neprofesionálně? Zbytečně to ubíralo na čtivosti. Ale jinak super, zhltla jsem to ani ne za 2 dny.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
B.A. Paris

B.A. Paris

B. A. Paris pochází z francouzsko-irské rodiny. Vyrůstala v Anglii, později se ale s rodinou přestěhovala do Francie, kde několik let pracovala v mezinárodní bance, poté se rekvalifikovala na učitelku a s manželem založila jazykovou školu. Nyní opět žijí v Anglii a mají spolu pět dcer. Její literární kariéru odstartoval psychologický thriller Za zavřenými dveřmi, který se stal světovým i českým bestsellerem. Následovaly další úspěšné tituly V pasti lží, Přiveď mě zpátky, Dilema a Terapie.
Zobrazit profil autora

Recenze

kukatko.cz - Nebudete dýchat napětím

„… je až neuvěřitelné, že se jedná o autorčinu prvotinu. A pokud to takhle půjde dál a autorka se bude chystat na další knihy, myslím si, že si nervy neokoušu jen nehty, ale rovnou i prsty. Pokud ještě přemýšlíte, zda po knize sáhnout, prostě to udělejte. Knihu nepřečtete jedním dechem, ale rovnou vdechnete…“

Právo - Thriller varuje před domácím násilím

„…nervy drásající psychodrama. Právě drásavost je na rozdíl od řady konkurenčních thrillerů doménou celé knihy. Spočívá totiž v uvěřitelnosti, ve faktu, že něco takového by se skutečně mohlo dít kdekoli, všem na očích a zároveň nepozorováno…“

kritiky.cz - Za zavřenými dveřmi

„…Za zavřenými dveřmi je děsivý a do detailů propracovaný psychologický thriller. I když jeho téma není originální, zpracování, postavy a jednotlivé detaily, které do sebe na konci zapadnou, dělají tuhle knihu výjimečnou…“
NAPIŠTE NÁM