Má ji rád, nemá ji rád | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DOSPĚLÉ

Má ji rád, nemá ji rád

Sharon J. Bolton


I sérioví vrazi mají své fankluby.
Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je velmi pohledný, charismatický a dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině a viděly v něm muže svých snů. Maggie Roseová je jiná: tvrdá, extravagantní a úspěšná advokátka. Nikdo neví, podle jakého klíče si případy vybírá. A právě o její pomoc Hamish nyní usiluje. Maggie se rozhodne případ vzít. Je přesvědčená, že šarmu svého klienta dokáže odolat. Anebo se fatálně mýlí?

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Překladatel Markéta Polochová
Počet stran 559
EAN 9788074982156
Datum vydání 29.05.2017
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,641
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"I sérioví vrazi mají své fankluby.

Doktor Hamish Wolfe je sériový vrah, odsouzený na doživotí za únos a vraždu tří dívek. Zároveň je však velmi pohledný, charismatický a nesmírně přesvědčivý. Dostatečně přesvědčivý na to, aby jeho obdivovatelky uvěřily jeho tvrzení o nevině. A dostatečně pohledný a charismatický na to, aby v něm pisatelky dopisů viděly muže svých snů.

Maggie Roseová je jiná: tvrdá, extravagantní a nesmírně úspěšná advokátka. Ujímá se pouze takových případů, které může vyhrát. Nikdo neví, podle jakého klíče si vybírá, snad se řídí neomylným instinktem.

A právě o její pomoc Hamish nyní usiluje. Chce, aby změnila jeho osud. Maggie váhá, ale pak se rozhodne případ převzít. Je přesvědčená, že šarmu svého nového klienta dokáže odolat. Anebo se poprvé ve své kariéře fatálně mýlí?"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM