EN

Vyrovnat si účty

Martina Cole


Pomsta není nikdy promlčená.
Sharon Conwayová a Lenny Scott se měli rádi už jako teenageři. Brali se velmi mladí, ale věděli, že chtějí být spolu. Lenny se zabýval nezákonnými obchody, ale byl dobrým manželem a otcem. Sharon měla na starost domácnost a syny. Jejich život nemohl být lepší. Lenny se ale jednou nevrátil domů. Byl zavražděn a brutalita toho činu šokovala i otrlé policisty. Sharon se roky snažila zjistit, kdo to udělal a proč. Pravdu nalezla až nyní. Nastává čas, jak si s vrahem vyrovnat účty.

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název Get Even
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Čapková
Počet stran 464
EAN 9788074982019
Datum vydání 06.03.2017
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,548
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Pomsta není nikdy promlčená.

Sharon Conwayová a Lenny Scott se měli rádi už jako teenageři. Když oznámili, že se chtějí vzít, všichni je od toho zrazovali. Bylo jim jedno, že jsou příliš mladí, oni zkrátka věděli, že chtějí být spolu.

Sharon neznepokojovaly Lennyho obchody, které podle všeho dalece přesahovaly to, co ještě lze považovat za zákonné. Pro ni bylo důležité, že Lenny umí dobře zabezpečit rodinu. Ona sama se starala o domácnost a dva syny. Pokud šlo o Sharon, život nemohl být lepší.

Pak se ale jednou Lenny nevrátil domů. Nebylo to poprvé – ale bylo to naposledy. Kdosi ho totiž zavraždil a brutalita toho činu šokovala dokonce i otrlé policisty.

Sharon se dlouhých dvacet let snažila zjistit, kdo to udělal a proč. Pravdu nalezla až nyní, ale v žádném případě nehodlá nechat spáchaný zločin bez trestu. Pomsta není nikdy promlčená a nyní nastává čas, jak si s vrahem vyrovnat účty."

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Martina Cole

Martina Cole

Martina Cole patří mezi absolutní špičku současných britských spisovatelů. Její vstup do světa literatury byl vskutku impozantní a zároveň velmi neobvyklý: vsadila se s manželem o padesát liber, že dokáže napsat román. Následně dala v práci výpověď a za poslední výplatu si koupila psací stroj. Sázku tenkrát vyhrála – a co víc, její prvotina Královna zločinu okamžitě vystřelila na žebříčky bestsellerů. Ještě většího úspěchu dosáhl výtečně napsaný Maniak, který z Martiny Cole udělal královnu britského krimirománu. Každá její novinka je od té doby dychtivě očekávanou událostí nejen v Británii, ale i v dalších třiceti zemích světa.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM