EN

PRÁVĚ TEĎ! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY

Srdeční záležitost

Gilles Legardinier

5,0
( 1 )

Středoškolská léta nás formují pro celý život: v dobrém, ve zlém, ve všem.
Camille je šťastná holka. Studuje poslední ročník gymnázia, je obklopena partou kamarádů, a jako všichni v jejím věku přemýšlí o životě, lásce a přátelství. S blížící se maturitou přicházejí starosti s učením, profesory a rodiči. Skutečné problémy ale vypadají jinak: Camille zjistí, že její nejlepší kamarádka Lea trpí nevyléčitelnou nemocí. Ona i ostatní se snaží být Lee oporou a dělají vše pro to, aby byla šťastná. Diagnóza je však krutá a nikdo neví, kolik času Lee zbývá. Nesmí promarnit ani minutu!

Detailní informace

Ilustrátor Kateřina Coufalová
Jazyk čeština
Původní název Et soudain tout change
Původní jazyk francouzština
Překladatel Slavomír Míča
Počet stran 392
EAN 9788074981678
Datum vydání 27.09.2016
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Romantika
Hmotnost 0,001
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Středoškolská léta nás formují pro celý život: v dobrém, ve zlém, ve všem.

Pokud bychom chtěli najít ukázkový příklad šťastné holky, našli bychom ho v Camille. Studuje poslední ročník gymnázia na malém městě, je obklopena partou nerozlučných kamarádů, se kterými se zná už od školky, a jako všichni lidé jejího věku si klade spoustu otázek o životě, lásce a přátelství.

S blížící se maturitou se dny začínají plnit starostmi s učením, profesory a rodiči. Camille ale brzy přijde na to, že skutečné problémy vypadají docela jinak: nedlouho před maturitou zjistí, že její nejlepší kamarádka Lea trpí nevyléčitelnou nemocí. Je to šok. Co teď? Přijmout krutou pravdu, anebo se držet naděje na zázrak?

I přes tíhu situace a vlastní strach se Camille a ostatní spolužáci snaží být Lee oporou, tráví s ní čas a především dělají všechno pro to, aby byla Lea šťastná a spokojená. Před krutou diagnózou se ale jen tak utéct nedá a nikdo vlastně neví, kolik času Lee zbývá. A tak je nutné nepromarnit ani minute, užívat života a vytvářet sin a Leu jen ty nejlepší vzpomínky...

"

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM