Znesvětitel | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DOSPĚLÉ

Znesvětitel

Paul Finch


I ten nejzrůdnější zločin může zprvu vypadat jako nešťastná náhoda.
V předvánočním čase se dá zažít lecos. Třeba zemřít velmi bizarním způsobem. Čím se mrtvý muž provinil? Anebo se stal jen figurkou ve hře šíleného vraha? Na tuto otázku musí odpovědět detektiv Mark Heckenburg. Následují další vraždy a on brzy pochopí, že hledá vraha, pro něhož je zabíjení ve dnech svátků svébytný rituál. Pachatel, kterému policisté začnou přezdívat Znesvětitel, zjevně plní jakousi vyšinutou misi. Takoví lidé se nikdy nezastaví, dokud nedojdou až do konce…

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Překladatel Hana Pernicová
Počet stran 448
EAN 9788074982071
Datum vydání 10.04.2017
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,536
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"I ten nejzrůdnější zločin může zprvu vypadat jako nešťastná náhoda.

V předvánočním čase se dá zažít ledacos. Třeba zemřít velmi bizarním způsobem: zazděný v komíně, na sobě kostým Santa Clause. Čím se mrtvý muž provinil, že si zasloužil tak krutou smrt? Anebo se neprovinil vůbec ničím a stal se jen figurkou v šílené hře vraha?

Odpověď na tuto otázku nabídne detektivovi Marku Heckenburgovi svátek svatého Valentýna. V autě je nalezena dvojice mladých milenců, srdce mají probodnuté šípem. Ne, tohle už nelze považovat za náhodu. Heckenburg si může být jistý, že hledá vraha, pro něhož je zabíjení svébytný rituál, morbidní oslava tradičních svátků v kalendáři.

Pachatel, kterému policisté začnou přezdívat Znesvětitel, zjevně plní jakousi vyšinutou misi. Takoví lidé se nikdy nezastaví, dokud nedojdou až do konce. Kolik svátků ještě hodlá Znesvětitel krvavě oslavit? Kolik lidí ještě bude muset zemřít, než ho Heckenburg zastaví?"

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Mark Heckenburg"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM