EN

Neslyšno

Richelle Mead


Ve světě bez zvuku slyší jedna dívka, jak ji cosi volá…
Dívka jménem Fej žije v horské vesnici, kterou sesuvy kamení odřízly od světa. Přežití lidí zajišťuje jediné lano, po němž jim je posíláno jídlo. Závislost není to jediné, co vesnici sužuje: zdejší lidé neslyší a nyní začínají ztrácet i zrak. Zásilky jídla, přicházející lanovkou, také ubývají. Obyvatelům hrozí tichá temnota a smrt hladem. Jedné noci probudí Fej divný zvuk a ona se vydává na velkolepou výpravu – sestupuje po strmé hoře do království Pej-kuo, kde nalézá pravdu o své vesnici i životní lásku.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Soundless
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jan Netolička
Počet stran 248
EAN 9788074981104
Datum vydání 23.03.2016
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Fantasy
Hmotnost 0,25
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

"Ve světě bez zvuku slyší jedna dívka, jak ji cosi volá…

Dívka jménem Fej žije v horské vesnici, kterou sesuvy kamení zcela odřízly od světa. Přežití vesničanů zajišťuje jediné lano, po němž jim přes zrádné skalní stěny posílají jídlo lidé z údolního království.

Naprostá závislost není však to jediné, co Fejinu vesnici sužuje: kam až paměť sahá, zdejší lidé neslyší. Jako by takovéto prokletí nestačilo, začínají nyní ztrácet i zrak. Také zásilky jídla přicházející lanovkou se začínají tenčit... Nadcházejí časy zkázy; obyvatelům horské vsi hrozí tichá temnota a smrt hladem.

Pak ale jedné noci probudí Fej drásavý hluk. Vedena zvuky, něčím do té doby naprosto neznámým, se Fej vydává na velkolepou výpravu – sestupuje po nebezpečně strmé hoře do tajemného království Pej-kuo, kde nalezne neuvěřitelnou pravdu o své vesnici i lásku, která ji navždy změní život.

"

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM