EN

Léto plné neskutečných věcí

Rowan Coleman


Kdybyste mohli změnit minulost, udělali byste to?
Před třiceti lety se Lunině matce stala děsivá věc, kterou si nechala pro sebe. Pravda vyšla najevo až po její smrti. Odhalení matčina tajemství Lunu i její sestru zasáhne – a když se jim naskytne možnost vrátit se v čase a dát věci do pořádku, udělají to. V New Yorku roku 1977 se ale Luně přihodí cosi neskutečného – potká svou matku jako dívku a pochopí, jaká šance se jí tím naskýtá. Když může cestovat v čase, může také změnit běh událostí. Pokud ale změní matčin život, nebude nakonec obětovat sama sebe?

Detailní informace

Žánr román
Jazyk čeština
Původní název The Summer of Impossible Things
Původní jazyk angličtina
Překladatel Markéta Polochová
Počet stran 456
EAN 9788074982484
Datum vydání 13.11.2017
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Hmotnost 0,554
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Před třiceti lety se Lunině matce stala děsivá věc. Natolik děsivá, že si ji nechala celý život pro sebe. Pravda vyšla najevo až nyní, po její smrti.

Odhalení matčina tajemství Lunu i její sestru silně zasáhne – a když zjistí, že se jim naskytla možnost vrátit se v čase do matčina rodného města a dát věci do pořádku, rozhodnou se to udělat.

V New Yorku roku 1977 zpočátku nacházejí více otázek než odpovědí. Pak se ale Luně přihodí cosi neskutečného, téměř magického – potká svou matku jako mladou dívku. Zprvu si připadá jako blázen, ale pak pochopí, jaká šance se jí tím naskýtá. Když může cestovat v čase, může také změnit běh událostí.

Může to udělat, nepochybně. Ale měla by? Jestliže se totiž odhodlá k činu – jakémukoli – a změní matčin život, nebude nakonec muset obětovat sama sebe?"

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM