EN

Manželský sex

Jeff Kornbluth


Únik z nudy manželského sexu může nabýt rozličných podob. Málokterá z nich se ale obejde bez následků…
David Greenfield je rozvodový právník. Za léta praxe vyslechl mnoho nechutných intimních příběhů, které provázejí rozpadlá manželství. On sám je velmi spokojený: svou ženu Blair si vzal před dvaceti lety a nikdy toho nelitoval. I on je však vystaven pokušení. Nechce se dopustit nevěry, ví, kam může vést. Ale kdyby se přidala Blair, už by to nebyla nevěra. Chvíle strávené ve třech by mohly být oživením rutiny manželského sexu. Nikomu neublíží, když si splní svou sexuální fantazii. Anebo se David mýlí?

Detailní informace

Žánr román
Jazyk čeština
Původní název The Married Sex
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Čapková
Počet stran 216
EAN 9788074981401
Datum vydání 27.04.2016
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Hmotnost 0,32
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Únik z nudy manželského sexu může nabýt rozličných podob. Málokterá z nich se ale obejde bez následků...

David Greenfield je rozvodový právník z Manhattanu, takže velmi dobře ví, kam až může člověk klesnout. Za léta praxe už vyslechl bezpočet nechutných a intimních příběhů, které provázejí rozpadlá manželství. On sám je v tomto ohledu naprosto spokojený: svou ženu Blair si vzal před dvaceti lety a nikdy toho rozhodnutí nemusel litovat.

I ti nejvyrovnanější z nás jsou ale občas vystaveni pokušení, kterému je téměř nemožné odolat. V Davidově případě má podobu atraktivní fotografky Jean, která ho požádá, aby se stal jejím milencem. Jen na šest týdnů, pak ji zase pracovní povinnosti odvedou do světa.

David váhá. Nechce se dopustit nevěry, vždyť přece až moc dobře ví, kam až to může vést. Ovšem na druhou stranu... Kdyby se přidala i Blair, už by to přece nebyla nevěra. Chvíle strávené ve třech by naopak mohly být vítaným oživením rutiny, do které manželský sex po mnohaletém soužití neodvratně upadne. Nikomu přece neublíží, když si splní svou celoživotní sexuální fantazii. Anebo se v tomto úsudku David trestuhodně mýlí?

"

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM