EN

Velká cesta Armanda de Pottera

Tajuplný příběh z luxusní cestovní kanceláře na přelomu století

Joanna Scottová


V roce 1905 se průvodce turistů a sběratel starožitností Armand de Potter záhadně ztratí u pobřeží Řecka. Joanna Scottová, čerpající z nedávno objevených dokumentů, nevtíravě čerpá z historického základu děje a rozvíjí nanejvýš zajímavou detektivní zápletku. Příběh je tak velkolepý, jako byl průvodce v jeho středu.

Detailní informace

Žánr detektivka
Jazyk čeština
Původní název De Potter´s Grand Tour
Počet stran 272
EAN 9788020443540
Datum vydání 24.04.2017
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

V roce 1905 se turistický průvodce a amatérský sběratel starožitností jménem Armand de Potter záhadně ztratí u pobřeží Řecka. Tělo se nikdy nenajde a jeho ženě Aimée nezbývá, než aby se sama postarala o jeho záležitosti. Když však začne kousek po kousku dávat dohromady skládačku jeho života, uvědomí si, že všechno nebylo vždy tak, jak Armand tvrdil. Jejich příběh, prosycený detaily z dopisů a deníkových zápisků, se klikatí vpřed i vzad v čase a odkrývá ztracený svět falešných totožností, ilegálních sítí obchodu se starožitnostmi a rovněž to, že manžel nebyl tím, čím se zdál být.

Děj knihy, vyprávěný s mistrnou lehkostí, je příběhem stejně tak velkolepým, jako byl turistický průvodce v jeho středu. Joanna Scottová, čerpající z teprve nedávno objevených dokumentů, nevtíravě poukazuje na historický základ děje a rozvíjí nanejvýš zajímavou detektivní zápletku.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM