EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Pan trenér podruhé

Příběhy nejlepších trenérů českého sportu

Petr Vlček, Alois Žatkuliak, Jiří Nikodým, Tomáš Nohejl


Sportovci se bez nich neobejdou. Stávají často mírně opodál, ale právě oni bývají důležitým článkem na cestě ke sportovnímu úspěchu. Většinou sbírá slávu a bere medaili sportovec nebo tým, ale na ně zpravidla nezbyde. Trenéři. Provázejí sportovce jeho kariérou, zažívají s ním pozitivní i negativní okamžiky. Jejich duše žije sportem od prvních životních krůčků až do pokročilého věku.

Detailní informace

Žánr sport
Jazyk čeština
Původní název Pan trenér podruhé
Počet stran 183
EAN 9788020448309
Datum vydání 15.02.2018
Věk od 18
Formát 165x235 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,494
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Sportovci se bez nich neobejdou. Stávají často mírně opodál, ale právěe oni bývají důležitým článkem na ceste ke sportovnímu úspěchu. Většinou sbírá slávu a bere medaili sportovec nebo tým, ale na ně zpravidla nezbyde. Trenéři. Provázejí sportovce jeho kariérou, zažívají s ním pozitivní i negativní okamžiky. Jejich duše žije sportem od prvních životních krůčků až do pokročilého věku. Sport se pro ně stal vášní na celý život.

V knize Pan trenér představujeme dvacet trenérských legend českého sportu, které byly uvedeny do Síně slávy Unie profesionálních trenéru Českého olympijského výboru.

Trenérské osobnosti provázejí silné životní i sportovní příbehy, které se mohou stát inspirací pro sportovce, trenéry, ale i pro ty, kterým sport až tolik neučaroval.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM