EN

Budu maminka

Jana Leblanc


Nemusíte podléhat tlakům moderní doby, která vám velí chodit plavat, cvičit jógu a dopřávat si masáže. Pořiďte si však tento deník. Přečtěte si, co každý týden dělá vaše miminko, a pak pište, malujte a počmárejte ho vším, co si chcete zapamatovat z těch čtyřiceti týdnů, kdy jste dva v jedné.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Budu maminka
Počet stran 120
EAN 9788020446848
Datum vydání 01.11.2017
Věk od 16
Formát 140x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jaké to bylo, když jste byla těhotná? Teď, kdy každý váš krok vede vaše břicho, se vám možná zdá, že na tohle období nikdy nezapomenete. Bohužel pravda je taková, že kvůli vašemu pupíku se zmenšuje všechno kolem, včetně vaší paměti. Porodíte a najednou vám přijde líto, kolik detailů vám z ní vypadlo. A co teprve za pár let!

Nemusíte podléhat tlakům moderní doby, která vám velí chodit plavat, cvičit jógu a dopřávat si masáže. Ale jednu věc udělejte. Pořiďte si tenhle deník. Přečtěte si, jak právě vypadá vaše miminko a co každý týden dělá. A pak pište, malujte, vystřihujte, lepte a počmárejte ho vším, co si chcete zapamatovat z těch čtyřiceti týdnů, kdy jste dva v jedné. Cílem tohohle zápisníku a interaktivního průvodce v jednom je to, aby vás bavil a přinášel radost nejen vám, ale třeba i vašemu dítěti, až mu ho jednou předáte jako dárek.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM