EN

Další kvítka v bytě: Ruce od hlíny

5,0
( 1 )

Kvítek není nikdy dost! Průvodce s nádhernými fotkami pro všechny domácí pěstitele.
Přemýšlíte, jak do svého domova vnést ještě více zeleně? Veronika a Nikol, autorky populárního blogu Kvítka v bytě, se vracejí s dalšími skvělými nápady a postupy, jak svých pár rostlinek nechat přerůst do domácí džungle. Pojďte zjistit, jak se starat o další druhy rostlin, jak je doma množit a jak jim pomoct, když vypadají smutně! S praktickými tipy se tentokrát rozrostete až na balkón a posunete svou zelenou vášeň zas o krůček dál.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788026434948
Datum vydání 08.03.2021
Věk od 15
Formát 200x250 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,849
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Můžeme vám poradit, jak v novém bytě pěstovat světlomilnou rostlinu, a přesvědčivě vám namlouvat, že doma můžete mít kvítka bez péče. Žádný takový!

Kvítko je živý organismus a v květináči je plně odkázáno pouze na nás. Pokud už teď tušíte, že se vám o ně nebude chtít pečovat, raději si žádné nepořizujte. Pokud jste rozhodnutí, že o ně starat budete, jen ještě nevíte jak, v této knize vás to naučíme.

Video

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze

Knihobot.cz - Další dávka inspirace

... „Kvítka v bytě mě nadchla. Další kvítka v bytě je kniha, která je opět plná nádherných fotografií a inspirace v mnoha směrech. Co se týče péče o rostliny, té tu moc nečekejte. Ale pro pokročilejší milovníky pokojových rostlin (kteří si již prošli prvotními útrapami třeba s prvním dílem Kvítka v bytě a chtějí si necht zarůst celý dům/byt) je kniha příjemným pokračováním, které se vyplatí doma m...
NAPIŠTE NÁM