EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Krasoprostor

Uklízet, milovat, bydlet

Jana Zhořová


Domov vnitřní i vnější – vytvořte ho a zamilujte si ho!
Janu Zhořovou lze bez nadsázky označit za českou (nebo spíš moravskou) Marii Kondo. A ještě něco víc. Inspirativní a originální výtvarnice a bloggerka přichází s ideou krasoprostoru – bydlení na základě vašich jedinečných životních postojů, emocí a vztahů. Jana se netají svým nadšením pro minimalismus a ekologii. Nadchněte se spolu s ní! Uvítejte sami sebe doma a žijte v autentickém prostředí, které zlepší váš život a bude pro vás trvale udržitelné.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Veronika Hajdyla
Jazyk čeština
Počet stran 192
EAN 9788026719632
Datum vydání 11.03.2021
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,384
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

V záplavě rad a návodů na to, jak si uklidit a uspořádat domov, nabízí Jana Zhořová něco víc. Inspirativní a originální výtvarnice a bloggerka přichází s ideou krasoprostoru – bydlení na základě vašich jedinečných životních postojů, emocí a vztahů. Jana se netají svým nadšením pro minimalismus a ekologii a zdůrazňuje myšlenku vděčnosti. Její kniha může být váš rádce i osobní deník na cestě k autentickému a pozitivnímu domovu, ať je to mini garsonka nebo dům jako hrad. Svět potřebuje krasoprostor – dar tvořit ho máte právě vy!

Zjistěte: Jaká je vaše osobní definice domova? Proč a jak třídit své věci? Jak si zautomatizovat uklízení? Proč se inspirovat ekologií, estetikou a minimalismem?

Text doprovázejí akvarelové ilustrace Veroniky Hajdyla.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Eva Kubová
Jednoduché a přitom tak účinné tipy pro krásnější bydlení a lepší život. Nádherné ilustrace.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM