EN

Krasoprostor

Uklízet, milovat, bydlet

Jana Zhořová


Domov vnitřní i vnější – vytvořte ho a zamilujte si ho!
Janu Zhořovou lze bez nadsázky označit za českou (nebo spíš moravskou) Marii Kondo. A ještě něco víc. Inspirativní a originální výtvarnice a bloggerka přichází s ideou krasoprostoru – bydlení na základě vašich jedinečných životních postojů, emocí a vztahů. Jana se netají svým nadšením pro minimalismus a ekologii. Nadchněte se spolu s ní! Uvítejte sami sebe doma a žijte v autentickém prostředí, které zlepší váš život a bude pro vás trvale udržitelné.

Detailní informace

Ilustrátor Veronika Hajdyla
Jazyk čeština
Počet stran 192
EAN 9788026719632
Datum vydání 11.03.2021
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,384
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

V záplavě rad a návodů na to, jak si uklidit a uspořádat domov, nabízí Jana Zhořová něco víc. Inspirativní a originální výtvarnice a bloggerka přichází s ideou krasoprostoru – bydlení na základě vašich jedinečných životních postojů, emocí a vztahů. Jana se netají svým nadšením pro minimalismus a ekologii a zdůrazňuje myšlenku vděčnosti. Její kniha může být váš rádce i osobní deník na cestě k autentickému a pozitivnímu domovu, ať je to mini garsonka nebo dům jako hrad. Svět potřebuje krasoprostor – dar tvořit ho máte právě vy!

Zjistěte: Jaká je vaše osobní definice domova? Proč a jak třídit své věci? Jak si zautomatizovat uklízení? Proč se inspirovat ekologií, estetikou a minimalismem?

Text doprovázejí akvarelové ilustrace Veroniky Hajdyla.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Eva Kubová
Jednoduché a přitom tak účinné tipy pro krásnější bydlení a lepší život. Nádherné ilustrace.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM