Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Slunečný srpen přeje čtení!

Slunečný srpen přeje čtení!

Letní horka jsou pro všechny milovníky knih požehnaným časem – nedá se totiž dělat téměř nic jiného, než odpočívat u vody či na zahradě a číst si... Jestli už vám dochází inspirace, jaké čtivo si vybrat, pak pro vás máme několik zaručených tipů.

Na hory, k rybníku i k moři vás zavede oblíbená česká autorka Ivanka Devátá ve své knize Kde spí lufťáci a podělí se s vámi o své veselé vzpomínky na blízké, rodinu, přátele a kolegy, kteří zrovna byli lufťáky. Dobře se pobavíte také u knihy Proč máma pije – Deník vyčerpané matky, která rozhodně není určená jenom pro mámy.

Jestli vás zajímají spíše romány inspirované skutečnými událostmi, tak vám můžeme doporučit román Tatér z Osvětimi mapující životní osudy slovenského žida Lalea Sokolova, jehož úkolem bylo na ruce vězňů v koncentračním táboře tetovat čísla, která se stala jedním ze symbolů holocaustu.

Do Mexika, Španělska i do Říma se vydáte s výpravnou cestopisnou knihou Samuraj. Strhující příběh jednoho z nejuznávanějších japonských prozaiků podle skutečných událostí sleduje putování skupiny samurajů do křesťanského světa a zachycuje střet odlišných kultur na pozadí japonských dějin.

Pro ty, kteří se touží vydat za hranice našeho světa do světů jiných, mytických, bude tou pravou volbou první díl fantasy série oceňované autorky Laini Taylorové Snílek Neznámý nebo závěrečný díl bestsellerové trilogie Sary Raaschové Mráz nebo noc.


NAŠE DALŠÍ TIPY:

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.