Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Ona touží po pomstě, on chce spravedlnost

Ona touží po pomstě, on chce spravedlnost

Autorka bestsellerových Měsíčních kronik a románu Bez srdce Marissa Meyerová opouští pohádky a místo nich vykresluje místo, kde nadaní superhrdinové zvaní Renegáti bojují o moc se superzloduchy.

Renegáti jsou syndikát lidí s neobyčejnými schopnostmi. Vynořili se z trosek zničené společnosti a zavedli znovu řád tam, kde dosud vládl chaos. Jako obhájci práva a spravedlnosti jsou pro všechny symbolem odvahy a naděje. Výjimkou jsou zločinci, které kdysi svrhli. Nova má důvod Renegáty nenávidět a touží po pomstě. Jenže na cestě za svým cílem potká Adriana, který je Renegát. Dosáhne Nova nakonec své pomsty?

 „V živě temném a plasticky vykresleném světě, v němž jsou zvláštní schopnosti obávány, pokud nemohou být přísně ovládány a označeny, Meyerová oslavuje a podrývá oblíbená superhrdinská klišé a těží ze šedé zóny mezi zlovůlí a ctností." (Publisher´s Weekly)

„Kniha pojímá známý žánr zbrusu novým způsobem.“ (Hypable.com)

„Kompletně stvořený nový svět s úchvatnými postavami a dostatkem napínavé akce.“ (Bustle)

„Dokonce i vlažní fanoušci superhrdinských fantasy podlehnou chytré zápletce a nádherně vystavěnému prostředí. Dějové zvraty, utajené úmysly a zákeřná zrada přinutí čtenáře nedočkavě obracet stránky a objevovat pravdu.“ (Justine Magazine)

 


Young adult pecky do vaší knihovny:

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.