EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Čarodol – Magický náramek

Natalja Ščerba


1. díl napínavé fantasy trilogie od autorky Časodějů
Od dědictví po své prababičce si Táňa nic neslibovala. Když ale dorazí do chaloupky v zapadlé karpatské vesnici, najde zvláštní stříbrný náramek ve tvaru ještěrky. V okamžiku, kdy si jej navlékne, se ocitne v kouzelném světě mágů a vědem. Pradávný šperk dodá křehké dvacetileté dívce nadlidské schopnosti, které ale neumí ovládat. Svět mágů je nebezpečný a před ní stojí mnoho otázek. Na tom, jak Táňa odpoví, přitom závisí mnohé.

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Ilustrátor Olga Zakis
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Čarodol 1 - Čarodolskij braslet
Původní jazyk ruština
Řada Čarodol
Překladatel Martina Pálušová
Počet stran 360
EAN 9788025338940
Datum vydání 25.10.2018
Věk od 15
Formát 135x203 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,503
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Hrdinové starých slovanským mýtů, rodinná prokletí a tajemství ožívají ve skvělé fantasy zasazené do romantického prostředí divokých Karpat.

Od dědictví po své prababičce si Táňa nic neslibovala. Čekala hromádku šatů prožraných od molů, staré knihy, v lepším případě album s fotkami. Když ale do chaloupky v zapadlé karpatské vesnici dorazí, čeká tam na ni zvláštní stříbrný náramek ve tvaru ještěrky. V okamžiku, kdy si jej navlékne, ocitne se v kouzelném světě mágů a vědem.

Díky starému šperku získá křehká dvacetiletá dívka nadlidské síly. Bude je ale umět ovládat? Svět mágů je nebezpečný a před ní stojí mnoho otázek. Je možné milovat nepřítele a nenávidět milovaného člověka? Jak poznat, kdo je přítel a kdo ne? Na tom, jak Táňa odpoví, závisí mnohé…

První díl nové fantasy trilogie od autorky Časodějů!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Čarodol"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Natalja Ščerba

Natalja Ščerba

Natalja Ščerba je ukrajinská rusky píšící spisovatelka, autorka celé řady úspěšných knih pro mládež. K nejčtenějším patří její fantasy série Časodějové – série o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem. Příběh Časodějů a jejich hlavních hrdinů Vasilisy a Feše si získal srdce statisíců fanoušků a celá série obdržela řadu literárních ocenění. Celkový náklad edice přesáhl milion vydaných exemplářů.
Zobrazit profil autora

Recenze

sarden.cz - Natalja Ščerba, Magický náramek

„Hlavní hrdinka se nebojí udělat razantní rozhodnutí a zvládne je udělat sama, přátelství tu nejsou ideální a netrvají až do smrti. Ščerba si dovoluje tvarovat postavy mnohem plastičtěji, s vlastnostmi na obou stranách morálního spektra. Rýsuje se tu sice rozdělení na dvě znepřátelené frakce čarodějů s odlišnými názory, ale nelze říct, že by jedna byla tou dobrou a druhá špatnou.“
NAPIŠTE NÁM