EN

Posmrtný život Holly Chaseové

Cynthia Handová


Krásné převyprávění klasické Vánoční koledy.
Před pěti lety na Štědrý večer navštívili Holly tři duchové, aby jí ukázali, jaká se z ní stala zkažená a sobecká dívka, a žádali ji, aby se změnila a vše napravila. Ale Holly to odmítla. A pak zemřela. Nyní pracuje pro super tajnou společnost jako Duch minulých Vánoc a snaží se napravit další sobecké lidi, jako byla ona sama. Holly zůstává stále ve věku sedmnácti let, zatímco její rodina a přátele žijí bez ní. Ale letos se vše změní!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Afterlife of Holly Chase
Původní jazyk angličtina
Překladatel Karolina Medková
Počet stran 328
EAN 9788075446350
Datum vydání 01.10.2018
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,514
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Před pěti lety na Štědrý večer navštívili Holly tři duchové, aby jí ukázali, jaká se z ní stala zkažená a sobecká dívka, a žádali ji, aby se změnila a vše napravila.

Ale Holly to odmítla.

A pak zemřela.

Nyní pracuje pro super tajnou společnost jako Duch minulých Vánoc a snaží se napravit další sobecké lidi, jako byla ona sama. Holly zůstává stále ve věku sedmnácti let, zatímco její rodina a přátele žijí bez ní. Ale letos se vše změní!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Veronika Vášová
Naprosto dokonalý retelling na Vánoční koledu. Famózní čtení, knížka mi zlomila srdce a pak ho zase slepila dohromady, po dočtení jsem nedokázala myslet několik hodin na nic jiného.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Cynthia Handová

Cynthia Handová

Vyrostla v jihovýchodním Idahu. Od malička miluje čtení a svou první povídku napsala už v šesti letech, hned jak se naučila psát. Na druhém stupni jí učitelka řekla, že se jednoho dne určitě stane spisovatelkou – což se také splnilo. Vyučuje tvůrčí psaní na Pepperdine University v Kalifornii, ale se svým manželem a synem žije ve státě Idaho. Jejím nejznámějším knižním počinem je trilogie Nadpozemská.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM