Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Dubnové tipy na čtení

Dubnové tipy na čtení

Seznamte se s našimi aktuálními knižními novinkami, které by vám rozhodně neměly uniknout!

Milovníci napětí, pozor! V dubnu vychází strhující a dokonale promyšlený thriller Kaštánek od autora dánského seriálového hitu Zločin, Sørena Sveistrupa. Dokáže sympatická dvojice vyšetřovatelů odhalit nelítostného sériového vraha? Kam až je zavede tajemný panáček z kaštanů, který doprovází každou oběť a nese na sobě otisky zmizelé školačky?

Vydechnout vám nedá ani novinka Přiveď mě zpátky od B. A. Paris, autorky bestsellerů Za zavřenými dveřmi a V pasti lží. Byli mladí a zamilovaní, ona se však zničehonic vypařila a nikdo nikdy nezjistil, co se stalo. O mnoho let později se však Finn od policie dozvídá, že jeho ztracenou lásku někdo viděl. Začnou se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy i varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?

Silný čtenářský zážitek vám zaručí kniha španělského autora Maria Escobara Osvětimská ukolébavka. Hlavní hrdinka Helene se dobrovolně ocitá v koncentračním táboře v Osvětimi, kam byla odvezena i její rodina. Jako zdravotní sestra je přeřazena do místní nemocnice, kde se setkává s doktorem Mengelem a začíná její boj o přežití.

Za pozornost stojí i oceňovaný román švédské spisovatelky a blogerky Caroliny SetterwallovéDoufejme v to nejlepší. Autentický, emocionálně velmi působivý příběh je fantastickým zúčtováním nejen se smrtí, ale i s životem, láskou, rodičovstvím, moderními vztahy a jejich nemilosrdnými očekáváními.

Co znamená začít OPRAVDU znovu, to zjistíte v knize Lucie KonečnéVířivka. Helena se vrací po dvanácti letech z vězení. Pronajme si garsonku s vířivkou uprostřed pokoje, najde si práci, přítele… Postupně zjišťuje, že se zase dokáže radovat. Minulost, kterou pečlivě skrývá, na ni však jednoho dne zaútočí…

Nejmenší čtenáři se mohou těšit na knihu plnou dobrodružství a fantazie: Vlak do Zázračných světů – Prokletá zásilka. Zvládne jednáctiletá Suzy doručit v kouzelném poštovním vlaku svou první zásilku?


NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.