Přiveď mě zpátky | Albatrosmedia.cz
EN

Přiveď mě zpátky

B. A. Paris

3,8
( 6 )

Ona se ztratila, on šel dál, ale zůstala spousta tajemství. Až doteď.
Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 288
EAN 9788026714590
Datum vydání 11.04.2019
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,42
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Finn a Layla byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil na toaletu. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Takto vypovídal Finn na policii. Jenže to nebyl celý příběh.

O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Sblížil je zármutek a rozhodli se zůstat spolu. Finn měl ale stále pochybnosti a pocit, že nemůže Ellen zcela důvěřovat.

Jako rána z čistého nebe pak zapůsobil telefonát, že Laylu někdo spatřil. Kolem Finna se začnou objevovat dávno ztracené věci z Layliny minulosti, přicházejí anonymní e-maily. Finn nalézá tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Tereza Dikošová
Kniha je rozdělena na tři části. První část je víceméně nezáživná, druhá část už je zajímavější, člověk začíná tušit, o co tu jde, a třetí částí vše graduje – ta je napínavá, plná zvratů. Závěr a rozuzlení jsou, jako v ostatních knihách autorky, velmi působivé. Nicméně zápletku jsem odhalila už asi v polovině knihy, takže pro mne až takovým překvapením nebyla. Hlavní hrdina Finn mi nebyl příliš sympatický. Celkově je psychologie hlavních postav mnohem méně propracovaná než u předchozích dvou knížek autorky. Ale rozhodně je to pěkná kniha.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM