EN

Doufejme v to nejlepší

Carolina Setterwallová


Autentická a upřímná zpověď o ztrátě, lásce a naději
Když mu naposledy přeje dobrou noc, netuší, že je to naposledy. Nejspíš by do svých slov vložila víc energie. Ani on ji nezastaví, když ji vidí odcházet. Místo toho upřeně sleduje obrazovku počítače. Oba si myslí, že se ráno uvidí. To se ale nestane. Neuvidí se už nikdy. Carolina najednou zůstane úplně sama s malým synkem a musí se vyrovnat nejen s žalem a smrtí partnera, ale také s vlastním životem, novými vztahy a jejich nemilosrdnými očekáváními.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Lat oss hoppas
Původní jazyk švédština
Překladatel Lucie Olešová
Počet stran 328
EAN 9788074737671
Datum vydání 01.04.2019
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Edice Fleet
Hmotnost 0,492
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Když ti naposledy přeju dobrou noc, netuším, že to je opravdu naposledy. Kdybych něco tušila, nejspíš bych do našeho rozloučení vložila víc energie. Namísto toho ti oznamuju, že si asi brzy půjdu lehnout k Ivanovi. Neprotestuješ. S pohledem upřeným na obrazovku počítače mě necháš odejít. A já tedy odcházím. Domnívám se, že se uvidíme ráno. Není tomu tak. Neuvidíme se už nikdy.

Jednoho rána najde Carolina svého manžela v posteli mrtvého. Najednou je úplně sama s malým synkem a musí začít žít nový život. Zároveň zpětně přemítá nad tím, jak žila dřív.

Doufejme v to nejlepší je fantastické zúčtování nejen se smrtí, ale i se životem; s láskou, rodičovstvím, moderními vztahy a jejich nemilosrdnými očekáváními. Čtenář provází Carolinu téměř deseti lety jejího života a pozoruje přitom její zamilování i smutek, její život, který se navzdory přísnému naplánování náhle rozhodne vydat zcela jiným směrem.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Carolina Setterwallová

Carolina Setterwallová

Carolina Setterwallová vyrostla ve městě Sala a nyní žije ve svým synem ve Stockholmu. Má vzdělání v  oboru vztahů s  veřejností. Na literárním poli debutovala s románem Doufejme v to nejlepší, jehož práva k vydání se prodala do více než 20 zemí.
Zobrazit profil autora

Recenze

Instagram luciezel - Doufejme v to nejlepší

„…Po nějaké době zase jeden absolutní zásah do černého, a to nemluvím jen o vlastním čtenářském vkusu a hladu obohacovat si myšlenky skrze témata v literatuře, ale o mezírce na našem literárním poli. Opět kniha, po které jsem nevědomky bažila a kterých chci víc…“
NAPIŠTE NÁM