EN

Nápady pro děti na každý měsíc v roce

Iveta Žižková


Tvoříme po celý rok!
Tato publikace je přínosná nejen pro šikovné a tvořivé děti, ale i pro učitele, táborové vedoucí a lektory kurzů ručních prací. Přináší nápady na každý měsíc v roce a navíc 4 bonusové nápady na roční období. Děti si vyzkouší tvoření z papíru, látek, hlíny, přírodního či odpadového materiálu nebo si připraví krásné dárečky pro své kamarády. Všechny nápady využívají běžně dostupné pomůcky a levné materiály.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 48
EAN 9788025116425
Datum vydání 14.06.2007
Věk od 6
Formát 170x243 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,24
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Zajímavé nápady doplněné podrobným návodem na výrobu pro mladší školní děti!

- Nechte se inspirovat touto knihou a z papíru, látek, hlíny a přírodního či odpadového materiálu si v každém měsíci v roce vytvořte veselou hračku, originální dárek či nápaditou dekoraci dětského pokoje.

- V knize naleznete celkem 16 zajímavých nápadů i s podrobným návodem výroby a barevnými fotografiemi. Na každý měsíc v roce jsme zařadili jeden projekt a navíc jsou připojeny i bonusové nápady na jednotlivá roční období.

- Kniha je určena všem tvořivým dětem mladšího školního věku, které si rády vyrábějí netradiční hračky či dárečky, ale jistě potěší i jejich rodiče a pedagogy působící v oblasti výtvarné výchovy.

- Publikace nabízí originální možnosti tvorby z běžně dostupných materiálů po celý rok.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM