EN

POUZE DNES! SLEVA 29 % NA VŠE + DETEKTIVKA JAKO DÁREK

Pokrevní cejch

Tracy Deonn


Magie artušovských legend pokračuje! Dokáže Bree ovládnout vlastní síly?
Bree chtěla za každou cenu odhalit pravdu o smrti své matky. Vetřela se proto k mýtonošům – do tajného spolku, který sdružuje potomky rytířů krále Artuše. Tam objevila své vlastní nepředvídatelné síly a stala se někým novým. Médiem. Krvečárnou. Dědicem. Teď se však válka mezi démony a řádem blíží ke smrtícímu vrcholu a mýtonoš Nick, do kterého se Bree zamilovala, byl unesen. Dokáže ho Bree najít? Odolá přitažlivosti, kterou cítí k mágu Selwynovi? A podaří se jí všechny zachránit, aniž by ztratila sama sebe?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Bloodmarked
Původní jazyk angličtina
Řada Mýtonoši
Překladatel Tereza Schlöglová
Počet stran 648
EAN 9788076617995
Datum vydání 28.08.2023
Věk od 13
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,827
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Bree si vždy přála pouze odhalit pravdu ohledně smrti svojí matky. A tak se vetřela do řádu mýtonošů, tajného společenství potomků rytířů krále Artuše – a tam objevila své vlastní síly poděděné po předcích. A teď se Bree stala někým novým.

Médiem. Krvečárnou. Dědičkou.

Ale prastará válka mezi démony a řádem se blíží ke smrtícímu vrcholu. A Nick, mýtonoš, do kterého se Bree zamilovala, byl unesen. Bree chce bojovat, ale regenti, kteří řádu vládnou, jí to nedovolí. Pro ně je jen neznámá holka s podivnými silami a jakožto živoucí kotva kouzla, které uchovává cyklus mýtonošů, musí být ochráněna.

Když regenti prokážou, že jsou ochotní udělat cokoli, aby válku utajili, Bree a její přátelé se musí vydat Nicka zachránit sami. Ale nepřátelé jsou všude a Breeiny síly jsou nepředvídatelné a nebezpečné. A taky nedokáže uniknout rostoucí přitažlivosti, kterou cítí k Selwynovi, mágovi, který slíbil, že bude Nicka až do smrti ochraňovat. Pokud chce Bree doufat, že existuje alespoň maličká naděje, že se jí podaří zachránit sebe a ty, které miluje, musí se naučit ovládat své síly od předků, kteří jimi vládli jako první – a nepřijít přitom o sebe samou.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Mýtonoši"

Hodnocení čtenářů

Zuzana Kohoutová
Na pokračování Mýtonošů jsem se neskutečně těšila, protože první díl byl prostě skvělý. Navíc zbožňuju jakékoli příběhy inspirované Artušovskými legendami. Příběh se napojil přesně tam, kde ten předchozí skončil a hned od začátku na mě čekali zvraty. Pokud se bojíte, že jste toho hodně zapomněli, bohatě stačí přehled od @humbook, protože zbytek je v příběhu hned na začátku připomenut. V tomto díle se dozvídáme spoustu nových informací a taky se vracíme do minulosti, abychom pochopili, co se vlastně událo. Znovu jsem si velmi užívala pošťuchování Sela a Bree a celkově tu jejich dynamiku. Celou knihou nás jako minule provází spousta magie, časté zvraty, nechybí ani romantika, tajemství a spoustu bolesti. Příběh ubíhal velmi rychle a byl zakončen otevřeným koncem, takže už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Snad ho u nás vydají brzy. Za knihu moc děkuji @albatrosmedia

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Tracy Deonn

Tracy Deonn

Tracy Deonn je americká spisovatelka a milovnice fantastiky. V knihách podporuje diverzitu a pestrou reprezentaci. Její debut Mýtonoši byl nominován na ceny Locus a Hugo za nejlepší román pro mládež a získal ocenění ALA Coretta Scott King – John Steptoe Award v kategorii nový talent. Vyrůstala v Severní Karolíně, kde stejnou měrou hltala fantasy knihy a jižanské jídlo. Po získání dvou titulů na Severokarolinské univerzitě pracovala v divadle a ve školství, spolupracovala i při vývoji videoher. Když Tracy zrovna nepíše, účastní se SFF konferencí, čte fanfikce, hraje si se psy a spořádá cokoli s příchutí zázvoru.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM