Láska & gelato | Albatrosmedia.cz
EN

Láska & gelato

Jenna Evans Welchová

5,0
( 5 )

To pravé letní čtení plné lásky a zmrzliny!
Lina tráví prázdniny v Toskánsku, ale nemá náladu na pláže nebo památky. Je v Itálii jenom proto, že si máma před smrtí přála, aby poznala svého otce. Ale proč by měla poznat otce, který se za celý její život ani neukázal? Pak se jí ale dostane do rukou deník, který si její máma vedla, když žila v Itálii. A Lina najednou objevuje magický svět tajných lásek, nádherného umění a skrytých pekáren a odhaluje tajemství, které změní vše, co si myslela o mámě, otci, a dokonce i sama o sobě.

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Magdaléna Farnesi
Počet stran 288
EAN 9788075443328
Datum vydání 22.05.2017
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,326
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Lina tráví prázdniny v Toskánsku, ale rozhodně nemá náladu na pláže nebo slavné památky. Je v Itálii jenom proto, že si máma před smrtí přála, aby poznala svého otce. Ale proč by měla poznat otce, který se za šestnáct let jejího života ani neukázal? Jediné, po čem Lina touží, je jet domů.

Pak se jí ale dostane do rukou deník, který si její máma vedla, když žila v Itálii. A Lina najednou objevuje magický svět tajných lásek, nádherného umění a skrytých pekáren. Svět, který ji okouzluje a vede k tomu, aby odhalila tajemství, které změní vše, co si Lina myslela o mámě, otci, a dokonce i sama o sobě.

Mnozí lidé jezdí do Itálie jen kvůli lásce a zmrzlině, ale někdy tam objeví mnohem víc.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Uživatelské hodnocení

Kamila ŠEBEŇOVÁ
Dlouho jsem přemýšlela, zda tuto knihu koupit. Nakonec jsem si ji koupila a vůbec nelituji. Krásné oddechové čtení.
Jarmila Koukalová
Půvabné, romantické, lehce napínavé. Prostě skvělé letní čtení. A to i pro ty, co už nejsou teenagery :) Z příběhu naprosto sálá teplo, léto a Itálie. Při čtení se připravte na to, že dostanete chuť na zmrzlinu a cokoliv dobrého italského. A že se nebudete moci oddtrhnout a budete to chtít přečíst na jeden zátah.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.