EN

Jídlo jako životní styl III.: aneb naučte se správně jíst

aneb naučte se správně jíst

Petr Havlíček


To už si nikdy opravdu nepochutnám? To je otázka všech, kteří chtějí zhubnout nebo přemýšlí o tom, že se začnou držet pravidel zdravého životního stylu. Jak to tedy s tím jídlem doopravdy je a proč bychom se ho neměli bát? Autoři se tentokráte zamysleli nad tím, jak to udělat, aby jídlo bylo příjemnou záležitostí, aby se ho lidé nebáli a naopak si opravdu pochutnali. V knize jsou tipy, jak si jídlo užít, jak si vybírat laskominy v obchodě, jak si užít atmosféru vaření a pak hlavně jak si opravdu pochutnat.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Jídlo jako životní styl III.: aneb naučte se správně jíst
Počet stran 200
EAN 9788020434920
Datum vydání 11.11.2014
Věk od 15
Formát 218x218 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,705
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

To už si nikdy opravdu nepochutnám? To je otázka všech, kteří chtějí zhubnout nebo přemýšlí o tom, že se začnou držet pravidel zdravého životního stylu. Jak to tedy s tím jídlem doopravdy je a proč bychom se ho neměli bát? Věděli jste, že i když si dáte jednou za čas smažený řízek, tak se vaše ručička nemusí pohnout směrem vzhůru? Společně s Petrem Havlíčkem jsme se tentokráte zamysleli nad tím, jak to udělat, aby pro vás jídlo bylo příjemnou záležitostí, abyste se ho nebáli a naopak si opravdu pochutnali. V naší knize najdete tipy jak si jídlo užít, jak si vybírat laskominy v obchodě, jak si užít atmosféru vaření a pak hlavně jak si opravdu pochutnat. Přejeme vám dobrou chuť. V knize najdete 50 nových rad a 70 receptů.

Kniha Jídlo jako životní styl III. byla nominována na cenu Český bestseller za rok 2014 v kategorii Zdraví a životní styl.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM