Jídlo jako životní styl III.: aneb naučte se správně jíst | Albatrosmedia.cz
EN

Jídlo jako životní styl III.: aneb naučte se správně jíst

aneb naučte se správně jíst

Petr Havlíček


To už si nikdy opravdu nepochutnám? To je otázka všech, kteří chtějí zhubnout nebo přemýšlí o tom, že se začnou držet pravidel zdravého životního stylu. Jak to tedy s tím jídlem doopravdy je a proč bychom se ho neměli bát? Autoři se tentokráte zamysleli nad tím, jak to udělat, aby jídlo bylo příjemnou záležitostí, aby se ho lidé nebáli a naopak si opravdu pochutnali. V knize jsou tipy, jak si jídlo užít, jak si vybírat laskominy v obchodě, jak si užít atmosféru vaření a pak hlavně jak si opravdu pochutnat.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788020434920
Datum vydání 11.11.2014
Věk od 15
Formát 218x218 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,705
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

To už si nikdy opravdu nepochutnám? To je otázka všech, kteří chtějí zhubnout nebo přemýšlí o tom, že se začnou držet pravidel zdravého životního stylu. Jak to tedy s tím jídlem doopravdy je a proč bychom se ho neměli bát? Věděli jste, že i když si dáte jednou za čas smažený řízek, tak se vaše ručička nemusí pohnout směrem vzhůru? Společně s Petrem Havlíčkem jsme se tentokráte zamysleli nad tím, jak to udělat, aby pro vás jídlo bylo příjemnou záležitostí, abyste se ho nebáli a naopak si opravdu pochutnali. V naší knize najdete tipy jak si jídlo užít, jak si vybírat laskominy v obchodě, jak si užít atmosféru vaření a pak hlavně jak si opravdu pochutnat. Přejeme vám dobrou chuť. V knize najdete 50 nových rad a 70 receptů.

Kniha Jídlo jako životní styl III. byla nominována na cenu Český bestseller za rok 2014 v kategorii Zdraví a životní styl.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM