EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Společnost kouzelných jednorožců

Oficiální průvodce

Selwyn E. Phipps


Po staletích utajení vydává Společnost kouzelných jednorožců prvního oficiálního průvodce. Učení milovníci jednorožců sestavili pokladnici jednorožčích znalostí – veškerá fakta i mýty od A do Z včetně krásných ilustrací. Přečtete si legendy o zlatých a stříbrných jednorožcích nebo o sedmi jednorožčích rodech, nahlédnete i do budoucnosti. Zjistíte vše o jejich jedinečných schopnostech – kde se vyskytují, co jedí a jak na ně nejsnáze natrefíte. Dozvíte se také o historii společnosti a jak se stát členem.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Magical Unicorn Society
Počet stran 128
EAN 9788020450012
Datum vydání 01.11.2018
Věk od 9
Formát 177x240 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,454
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Po staletích utajení vydává legendární Společnost kouzelných jednorožců svůj první oficiální průvodce. Učení milovníci jednorožců sestavili pokladnici jednorožčích znalostí - veškerá fakta i mýty od A do Z. Přečtěte si legendy o zlatých a stříbrných jednorožcích nebo o sedmi jednorožčích rodech. Zjistěte vše o jejich jedinečných schopnostech – kde se vyskytují, co jedí a jak nejlépe na nějakého natrefíte. Dozvíte se také o historii společnosti – od jejího založení až do dnešního dne – a jak se stát členem.

Kniha plná krásných ilustrací vás provede dějinami těchto mytických stvoření a nechá vás nahlédnout i do jejich kouzelné budoucnosti.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM